Anıl Tetik Kimdir Kaç Yaşındadır?

Son dönemlerin parlayan ismi olan ve Survivor yarışmsıyla tanınan Anıl Tetik, kariyerinde yeni adımlar atmaya devam ediyor. Anıl Tetik dizisi ile de ön plana çıkarken, sevenleri Anıl Tetik kaç yaşında soruları soruyor, tanımayanlar ise Anıl Tetik kimdir diye sorguluyor. Bu nedenle dizi oyuncuları ile ilgili hayatlarını araştıran sitemizin bugünkü konuğu Anıl Tetik…

Anıl Tetik Kimdir?

Anıl Tetik, 1 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’un Küçükçekmece semtinde dünyaya geldi. Aslen Kırklarelili olan oyuncu, adını katıldığı yarışma programı Survivor ile tanıtsa da, Anıl tetik dizisi ile de oyunculuğa başlama kararı aldı. Anıl Tetik kaç yaşında sorusuna 25 yanıtını veriyoruz. Hayat Bazen Tatlıdır ve Alemin Kralı gibi dizilerle televizyon kariyerine atılan ve oyunculuk yapmaya başlayan Anıl Tetik henüz herhangi bir sinema filminde ise rol almadı. Kadir Has Üniversitesi’nin Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan oyuncu henüz evli değil fakat bir süredir Gizem Karaca ile aşk yaşıyor.

Mavi gözlü, sarı saçlı oyuncu 1.85m boyunda ve 81 kg ağırlığında. Yengeç burcu olan Anıl Tetik dizisi de devam ederken, oyuncunun motor tutkusu da biliniyor. Anıl Tetik, 100 kilo ağırlığındayken motor ehliyeti alıyor ve ardından ailesinden bir motorsiklet talep ediyor. Fakat babası kilosunu bahane ediyor ve 70 kiloya düşmeden motor almayacağını söylüyor. Bunun üzerine hırs yapan oyuncu, sadece 4 ay içinde yaklaşık 30 kilo vererek 70 kiloya düşüyor ve babasından motoru kapıyor. Ardından motor dersleri almaya başlarken, profesyonelliğe de adım atıyor ve birçok derece elde ediyor. İki kez Türkiye şampiyonu olan Anıl Tetik, aynı zamanda Doğu Avrupa Şampiyonası’nda da birincilik aldı.

Anıl Tetik kaç yaşında?

25 yaşında olan Anıl Tetik, 2012 yılında düzenlenen Survivor yarışmasında Türkiye tarafından tanınırken, ardından kariyerini oyuncu olarak devam ettirme kararı aldı. Önce oyunculuk eğitimi alan Anıl Tetik, Şafak Sezer ile Oya Başar gibi usta oyuncuların yer aldığı Alemin Kralı dizisinde kariyerini başlattı. Şu sıralar Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oyunculuğa devam eden Anıl Tetik kimdir sorusuna kısaca bunları sıralayabiliriz.

Bir önceki Nihal Koldaş Kimdir ? makalemizi inceleyerek, Nihal Koldaş kimdir öğrenmek istiyorsanız konu başlığının üzerine tıklayınız. Dizi oyuncuları ile ilgili hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorsanız,  Soloprogramacion.net’i Facebook üzerinden takip edebilirsiniz…

Yorumlayın