Arka Sokaklar 425. Bölümde Neler Olacak?

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar, 425. Bölümüyle devam ediyor. Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlanırken, yeni bölümde izleyicileri heyecan verici olaylar bekliyor.

Dizinin 425. Bölümü gündeme ilişkin konuları işleyecekken, son dönemde yaşanan bomba patlamaları ve polislere yapılan hain saldırılar yer alacak. Polis memuru Fethi Sekin’in hayatını kaybedişinin ardından terör örgütleri tekrar gündeme gelirken, Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı da yeni bölüme dair ipuçları verdi. Dizinin 425. Bölümünde Rıza Baba ve ekibi, polise yapılan saldırıların arkasında kimin olduğunu araştıracak. Arka Sokaklar dizi oyuncuları da bölüme özel olarak hazırlanırken, yeni bölüm oldukça heyecan verici olacağa benziyor.

Arka Sokaklar yeni bölüm 20 Ocak 2017 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanacakken, Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı da olacaklara ilişkin ipuçları veriyor. Yeni bölümde polis ekibi eve yaklaşırken, bombalı saldırı planını fark ederler ve burayı terk ederler. Ardından bomba patlar ve ekip de hastaneye kaldırılır. Her ne kadar yaralanmanın seviyesi çok ciddi olmasa da, doktorlar yine de polislerden geceyi hastanede geçirmesini ister. Buna rağmen ekip hastanede kalmayı kabul etmez. Patlamayı Sezgin ve Veysel gerçekleştirirken, Aynur da Gökçe’nin ifadelerine ulaşmak için çabalamaktadır.

Görünen o ki, ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm yine nefes kesen bir bölümle karşımıza çıkacak ve bu sefer gündeme daha da inerek, polise yapılan bombalı saldırıları konu alacak. Hatta bu dolaylı olarak Vodafone Arena’da Çevik Kuvvet ekiplerine yapılan saldırının canlandırması olacak.

Arka Sokaklar dizi oyuncuları arasında ise Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin ve Yüsra Geyik gibi isimler yer alıyor.

Arka Sokaklar 424. Bölümde ne oldu?

Arka Sokaklar 425. Bölüm Fragmanı geçtiğimiz gün yayınlanırken, yeni bölüm de yaklamakta. Peki Arkak Sokaklar 424. Bölümde ne oldu? Arka Sokaklar 424. Bölümde Hüsnü’nün dramı yaşanmıştı ve eşiyle duygusal anlar yaşamıştı. Arka Sokaklar 424. Bölümde ekip terör örgütüne karşı operasyon düzenlerken, Hüsnü’nün de tekrardan arkadaşlarıyla görev alıp alamayacağını izlemiştik. Bu bölümde ekibin unutulmaz komiseri Hüsnü Çoban, Safranbolu’ya taşınıyordu ve arkadaşlarını geride bırakıyordu. İstanbul’u terk eden ve sevdikleri de arkada kalan Hüsnü Çoban bu bölümün öne çıkan karakteriydi. Arka Sokaklar 424. Bölümde Rıza Baba ve ekibi neredeyse dağılma noktasına gelirken, izleyiciler de oldukça hüzünlenmişti.

Yorumlayın