Bu Şehir Arkandan Gelecek Yeni Bölüm

Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümünde neler olacak?

Henüz geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan televizyon dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek, çok küçük yaşlarda annesinin ölümüne tanık olan Ali’nin ve onu sahiplenerek büyüten Rauf’un hikâyesini anlatıyor. Tıpkı Rauf gibi gemicilik eğitimi alan Ali, genç yaşlarında çokca yabancı dil konuşabilen, hem yakışıklı, hem olgun bir gemici hâline gelir.  Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümleri ile devam ederken, Ali ünlü bir armatörün kızı Derin’le tanışır ve olaylar gelişir. Dizi fragmanları için Soloprogramacion.net’i takipte kalın!

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin şimdiye kadar henüz iki bölümü yayınlansa da, reyting sonuçları oldukça olumlu ve iyi bir izleyici kitlesi edindi. Peki, Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm ne zaman ?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm ile izleyicisinin karşısına çıkacak ve yeni bölüm 18 Ocak 2017 Çarşamba günü saat 20.00’da ATV ekranlarında yayınlanacak. Bundan böyle her Çarşamba saat 20.00’da yayın hayatına devam edecek olan Bu Şehir Arkandan Gelecek, kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun gibi başarılı oyuncular barındırıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm fragmanı ise yayınlandı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Yeni Bölüm Fragmanı

Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm de muhtemelen oldukça heyecanlı olacak. Dizide Gürkan Uygun eski bir boks şampiyonu olan, spor salonu antrenörü Şahin karakterini canlandırırken, üçüncü bölümde tehditler savururken görüyoruz. Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm fragmanı gösteriyor ki, dizide aynı zamanda Şahin karakteri Ali’yi de uyarıyor ve Derin’den uzak durmasını tavsiye ediyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm, muhtemelen bolca entrikayla karşımıza çıkacak. Derin ise babasıyla sorun yaşamaktadır ve onun kendisine tuzak kurduğunu düşünür. Bilindiği gibi Derin, dizide Yiğit’le nişanlıydı fakat daha sonra evlilik kararının yanlış olduğunu düşünmüştü.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. bölüm fragmanı geçtiğimiz gün yayınlanırken, kısa da olsa yeni bölüm hakkında fazlasıyla ipucu sahibi olduk. Kerem Bürsin ve Gürkan uygun gibi tanınmış, sevilen oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizi bundan sonra ATV ekranlarının değişilmezi olacağa benziyor. Her Çarşamba akşam saatlerinde yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek, 18 Ocak 2017 Çarşamba günü de saat 20.00’da yayınlanacak. Dizi fragmanlarını takip etmek istiyorsanız, Soloprogramacion.net’i sosyal ağlardan takip etmeniz yeterli olacaktır!

Yorumlayın