Diriliş Ertuğrul 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı ?

Diriliş Ertuğrul 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyorsanız, TRT ekranlarının sevilen dizisi bu hafta da macerasına devam ediyor. Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini konu alan tarihi-macera dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Diriliş Ertuğrul bugün var mı ? Diriliş Ertuğrul 74. Bölümünde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümde Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul 74. bölüm fragmanında en çok göze çarpan ‘Büyük savaş başladı’ sözleri olurken, Ertuğrul Bey ise  hem üzerine oynanan oyunlarla mücadele etmektedir, hem de obasına kurulan tuzakları def etmiştir. Ertuğrul tekfurun kızını kurtarırken, ardından kendisiyle Tekfur arasında çeşitli gelişmeler yaşanır.

Diriliş Ertuğrul 74. Bölümünde neler olacak diye merak edenler, büyük bir savaşa hazırlıklı olsalar iyi ederler. Ertuğrul Bey, ‘Her oyun kuranın üstünde bir oyun kuran daha vardır’ diyerek rest çekerken, Bizans ile Osmanlı arasındaki ilişkiler gerginleşir ve savaşa yaklaşılır. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında da görüldüğü kadarıyla her iki taraf da askerlerini topluyor ve son konuşmaları yapıyor. Görünüşe göre yeni bölümde yine tansiyon artacak ve savaşın eşiğine gelinecek. Vasilius tekfur ve Ertuğrul Bey arasındaki oyunu bozmak için uğraşırken, amacı barışı sona erdirmektir fakat bu planında başarı sağlayabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı

Dizinin son bölümünde Ertuğrul Bey ile alpları kalede mahsur kalarak bir oyun içine düşmüşlerdi. Tuzaktan habersizlerdi ve Ertuğrul savaş çıkarmakla suçlanmıştı. Verdiği söz yüzünden kılıcını kullanmayan Ertuğrul, yeni planlar yapmak zorunda kalmıştı. Peki, Diriliş Ertuğrul bugün var mı?

Diriliş Ertuğrul Bugün Var mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni olan ve çıktığı günden bu yana en çok izlenen diziler arasında bulunan Diriliş Ertuğrul, 74. Bölümüyle de nefes keseceğe benziyor. Engin Altan Düzyatan ve Cengiz Coşkun gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran dizi, 74. Bölümüyle de 25 Ocak Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak. Diriliş Ertuğrul bugün var mı diye merak eden fenomenlerine duyurulur!

İki sezondur hep zirveye oynayan ve çeşitli ödüller de alan Diriliş Ertuğrul’da Kayı obasının ve Osmanlı’nın kuruluş hikayesi anlatılıyor.. Aynı zamanda Süleyman Şah ve Ertuğrul Gazi gibi tarihten esinlenerek eklenen karakterler de mevcut.

One Response

  1. Reco

Yorumlayın