Diriliş Ertuğrul 75 Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak diye sevenleri merak ederken, yavaş yavaş sorular cevap bulmaya da başladı. TRT 1 ekranlarında ilk bölümünden bu yana merakla izlenilen Diriliş Ertuğrul oyuncuları da oldukça zengin bir kadroya sahip.

Diriliş Ertuğrul 75 Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlanırken, son bölümde Ertuğrul Bey ve Bizans Tekfuru karşı karşıya gelmişti, savaşın eşiğine gelinmişti. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm fragmanı gösterdiği üzere, Ertuğrul Bey ‘Adaletten hiçbir vakit ayrılmadım. Ayrılanlardan da pusatımın keskin yüzünü eskitmedim’ diyor. 1 Şubat 2017 Çarşamba akşamı saat 20.00’da TRT 1’de gösterilecek olan yeni bölümde, görünüşe göre olaylar iyice kızışacak. Bu bölümde Sadettin, Ertuğrul Gazi’ye karşı son kozunu oynarken, Karacahisar Kalesi’ne doğru gidiyor. Cander Bey ise oğlu Ural’ın gerçek yüzünü görmeye yaklaşırken, Ural babasına ‘Şerefsiz’ olmadığını söylüyor. Bir yandan da Aliyar Bey, Ertuğrul’un güvenini kazanıyor. Tabii aynı zamanda tekfuru öldüren Vasilius da yeni planlar peşindedir. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm fragmanı bu konu hakkında ipuçları verirken, her şeyi net olarak 1 Şubat akşamı TRT 1’de göreceğiz. Bilindiği gibi, son bölümde Vasilius tekfuru öldürtmüştü ve Türkler ile Bizans arasında bir savaşı başlatmıştı.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları

Diriliş Ertuğrul oyuncuları ile dikkat çeken bir kadroya sahipken, kadroda oldukça zengin isimler var. Başrolde karşımıza Ertuğrul Bey rolüyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan varken, kendisine Ural Bey rolüyle Kürşat Alnıaçık ve Aliyar rolüyle Cem Uçan eşlik ediyor. Aynı zamanda kadroda Hayme Ana, Ayberk Pekcan, Erdem Alkan, Gökhan Bekletenler ve Hakan Serim gibi usta oyuncular da var.

Osmanlı Devleti’nin ilk yıllarını ve Kayı Boyu’nun Anadolu’daki mücadelesini anlatan Diriliş Ertuğrul, Telden Film yapımcılığında çekilirken, yönetmenlik koltuğunda ise Metin Günay oturuyor. Geçtiğimiz aylarda Altın Kelebek Ödülü’nü kazanmaya hak gösterse de, dizinin yapımcıları ve Diriliş Ertuğrul oyuncuları kendilerinin aşağılandığını söyleyerek bu ödülü almayı reddetmişti. Şu anda Diriliş Ertuğrul, Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizisi konumunda.

Yorumlayın