Diriliş Ertuğrul 76. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ?

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, televizyondaki macerasına kaldığı yerden devam ediliyor. Tarihi bir dönem dizisi olan ve Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini, Kayı Boyu’nu konu alan Diriliş Ertuğrul oyuncuları ile de dikkat çeken bir yapım. Dizinin 75. Bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanırken, Diriliş Ertuğrul 76. Bölümünde neler olacak da merak konusuydu. Peki, Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 76. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ?

Dizinin 75. Bölümünde Vasilius, haince planlarında başarıya ulaşmış konumdaydı. Önce Bizans tekfurunu öldürtmüştü, ardından da suçu Ural’a yıkmak için Lazkaris’i Çavdar Obası’na göndermişti. Son bölümde nefes kesici olaylar yaşanırken, sırada da Diriliş Ertuğrul 76. Bölümü var. Diriliş Ertuğrul 76. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu da olumlu yönde yanıt bulurken, yeni bölüm 8 Ocak 2017 tarihinde Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında gösterilecek. Reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul 76. Bölümünde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 76. Bölümünde Neler Olacak?

Dizinin bu bölümünde Ertuğrul Bey’in Ural’ı infaz edip etmeyeceği merak konusuyken, bu durum babası Candar Bey’in kalbinde de derin bir yara açacaktır. Tekden Film yapımcılığında hazırlanan Diriliş Ertuğrul oyuncuları ile de dikkat çekerken, Tekfur’u öldürüp Çavdar Obası’na sığınan Lazkaris’i Ertuğrul  Bey’in alpleri görmüştür. Ertuğrul ise Aliyar’dan adalet için destek isterken, Ural’ın yargılanmasında ise kadılar ‘idam hükmü’ çıkarmışlardır. Sadettin Köpek ile Vasilius buna engel olmak istese de bir şey yapamazlar. Tabii ki Candar Bey de oğlunun bu durumu karşısında kötü anlar yaşar. Aliyar da kadıların kararı yüzünden herkesin öfkesini üstüne çekerken, Sadettin Köpek’in hamlesi de 76. Bölümde merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul 76. Bölümünde neler olacak sorusu da böylelikle yanıt bulmuş gözüküyor.

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları

Diriliş Ertuğrul oyuncuları arasında usta aktör Engin Altan Düzyatan öne çıkıyor. Düzyatan, dizide Ertuğrul Bey rolünde başrolde karşımızda bulunuyor. Aynı zamanda kendisine Ural Bey rolünde Kürşat Alnıaçık, Aliyar rolünde Cem Uçan ve Hayme Ana rolünde Hülya Darcan gibi isimler eşlik ediyor. Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul,  gerçekle kurguyu birleştirirken, 3 sezondur TRT 1 ekranlarında yayında ve aynı zamanda Altın Kelebek Ödülleri’nde de bu sene kazanan isim olmayı başardı.

Yorumlayın