Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı | Aliyar Vuruluyor!

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz büyük yankı uyandırmaya başladı bile. Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni olan Diriliş Ertuğrul dizisi 22 Şubat 2017 tarihinde ekranlara gelecek olan bölümüyle nefesleri tutturacağa benziyor. İşte Diriliş Ertuğrul 78 bölüm fragman detayları…

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul dizisi her hafta Çarşamba günü merakla beklenen yapımlardan biri… İzleyiciyi ekrana kilitleyen muhteşem sahneleriyle gündemden hiç düşmeyen Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanıyla da konuşulmaya başladı. Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragman detaylarında Ural’ın serbest bırakıldığı görülüyor. Bu durum Ertuğrul Bey için zor olsa da, ileriye dönük planlara ulaşılabilmesinin yolu açılmış oluyor. Diğer yandan Aliyar bey olarak her iki obanın da birliği temin ediliyor.

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında en fazla dikkat çeken sahne ise Aliyar ve Ural’ın büyük bir tuzakla karşı karşıya kalması oluyor. Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragman görüntülerinden de anlaşılacağı gibi bu Çarşamba da reyting listesini alt üst etmeyi planlayan dizideki en büyük gelişme ise Aliyar vuruluyor! Ertuğrul’u perişan eden bu gelişme sonrasında, izleyicilerin Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile ilgili en merak ettikleri soru ‘’Aliyar şehit mi düşecek?” oluyor… İşte Diriliş Ertuğrul 78 bölüm fragman karşınızda!

Diriliş Ertuğrul 78. Bölüm Fragman

Diriliş Ertuğrul Dizisi Oyuncuları

Diriliş Ertuğrul dizisi heyecanlı sahneleriyle nefes kesse de, oyuncu kadrosuyla da gündemden hiç düşmüyor. Bakın Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları kimlerden oluşuyor?

Dizinin başkahramanı ERTUĞRUL BEY: Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan kimdir öğrenmek için tıklayınız…

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanına konu olan ALİYAR: Cem Uçan

Diriliş Ertuğrul dizisi diğer oyuncular:

URAL BEY: Kürşat Alnıaçık

HALİME: Esra Bilgiç

Tefkur’un has adamı: ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK

DOĞAN ALP: Cavit Çetin Güner

HAYME ANA: Hülya Darcan

BAMSI BEYREK: Nurettin Sönmez

CANDAR: Erden Alkan

TURGUT ALP: Cengiz Coşkun

ARTUK: Ayberk Pekcan

ÇOLPAN: Gülçin Santırcıoğlu

MARİA: Sedef Şahin

ASLIHAN: Gülsim Ali İlhan

BATUHAN: Osman Albayrak

HANCI SİMON: Lebip Gökhan

PHILIP: Cenk Kangöz

AMANDA: Elif Sümbül Sert

TÜCCAR HASAN: Fırat Topkorur

Yorumlayın