Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı: Hain Saldırı

Her Çarşamba 19.45’te TRT1’de yayınlanmaya devam eden ve kısa zamanda sevilerek seyirci kitlesini büyüten başarılı dizi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi geçen hafta yeni bölümüyle ekranlara çıkmayınca seyircisini bir hayli üzmüştü. Peki, yeni bölümüyle Diriliş Ertuğrul ne zaman ekranlara gelecek?

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Moğollarla verdiği zorlu mücadele sonrasında davasının peşinden giden ve kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalan Ertuğrul Bey’in kendisini takip eden Kayılarla beraber kurdukları yepyeni bir hayatı konu alan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile seyircisinin karşısına çıktı. Oyuncularıyla ve senaryosuyla beğeni toplayan Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm fragmanı bu hafta yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümde Bu Hafta Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul 79.Bölüm fragmanı, izleyicisine nefes kesecek bir bölümün sinyallerini verdi. Yeni bölümde Vasilius’un yardımıyla Aliyar ve Ural’a büyük bir tuzak kuran Batuhan, hedefine ulaşmak üzere iken Ertuğrul ve alpların gelmesiyle bütün planı alt üst olur. Ancak Aliyar ağır yaralı olarak son anda kurtulur ve Ertuğrul Bey sayesinde hayata tutunur. Çavdar ve Kayı Obaları ise bu haberle büyük bir üzüntüye boğulurlar. Ural ise Aliyar’ın ağır yaralanması ve yokluğunu fırsat bilerek obalar arasındaki birliğe zarar verecek eylemlerde bulunmaya başlar. Aslıhan ise bir mağarada hapsedilmiştir ve yerini bilen Batuhan ve Bugay ölmüştür.

Bamsı ise kalede başlattığı kavga sonucunda zinadana atılır. Zindandan kurtulmayı başaran Bamsı yolda hiç ummadığı biriyle karşılaşır. Bir bıçak darbesiyle yere yıkılan Bamsı’nın akıbetinin ne olacağı ise bilinmiyor.

Heyecan Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, son bölümde neler olmuştu? Kurduğu oyunlarla Ural’ın ölümden kurtulmasını sağlayarak kazandığını düşünen Vasilius aslında farkında olmadan Ertuğrul Bey’in büyük planı içerisinde kaybetmek üzeredir. Ertuğrul, kendisi için çok zor olan ancak gelecek amaçlarına ulaşabilmesinde kendisine büyük fayda sağlayacak olan Ural’ı diyet ile serbest bırakmıştır. Aliyar, bey olmuş ve iki obanın birliği sağlanmıştı. Vasilius’un elinde kalan Helen’in durumunun ise ne olacağı merak konusudur.

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman?

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç’in yer aldığı fenomen dizi Diriliş Ertuğrul ne zaman yeni bölümüyle ekranlara geliyor? Başarılı yapım 8 Mart Çarşamba akşamı saat 19.45’te TRT1’de seyircisiyle buluşacak.

Yorumlayın