Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? | Dizi Oyuncuları

Oğlak burcu olan Erkan Kolçak kimdir diyenler için 34 yaşında başarılı bir oyuncu olmasıyla birçok kişinin dikkatini çekiyor diyebiliriz. Yakışıklı oyuncu ilkokulu Bursa’da tamamlamıştır. Ortaokulun ardından liseyi de Bursa Atatürk lisesi içinde tamamlamış ve burada mezun olmuştur. Lise son sınıfta derslerine bir hayli yoğunlaşarak İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi içinde bulunan Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü kazanmış ve buradan mezun olmuştur. Erkan Kolçak Köstendil biyografisi arasında Bursalı olduğu bulunuyor.  Bursaspor içinde kalecilik yaparak kariyerini kazanmaya başlayan genç oyuncu başarılarını tiyatrodan sinemaya sinemadan dizilere kadar farklı alanlarda sürdürmeye devam ediyor.

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?

Erkan Koçak kimdir sorusuna en iyi yanıtı, onun güçlü filmleri ve dizileri cevap vermektedir diyebiliriz. Tek bir alanda değil birçok alanda hizmetine devam eden oyuncu her sezon farklı başarıları ile yerini almaktadır. Erkan Koçak biyografisi arasında onun başarılarına kalecilikten sonra televizyona atlamış olduğu bulunmaktadır.

Erkan Kolçak Köstendil Filmleri

Erkan Kolçak Köstendil filmleri içinde yer almak için ilk olarak Tuncay Özinel Tiyatrosu içinde başladı. Birçok farklı film ve dizi içinde yer alarak başarısını karşısında olan insanlara daha rahat bir şekilde kanıtlamayı başarmıştır. Orta metraj yapıda olan filmi Torbacının Esrarı ile adını güçlü bir şekilde duyurmayı başardı. Filmin senaryosunu kendisi yazarken Amsterdam ve İstanbul içinde çekimlerini de kendisi tamamladı.

Başarılı Filmler Ve Dizileri

Erkan Kolçak Köstendil filmleri gibi tiyatroları içinde de oldukça dikkatleri çekmeyi başardı. Karşı Cinsle Tanışma Sanatı eseri ile adının hızlı bir şekilde duyurmasını başarmıştır. Birçok farklı alanda ödüllere layık olan Erkan Kolçak Köstendil dizileri ile de başarılara imza atmayı başaran güçlü isimlerden biri olmuştur. Ulan İstanbul dizisi onun ilk dizisi olmuştur. Bunun ardından durmak nedir bilmeyen genç oyuncu FOX kanalında yayınlanan Familya adlı dizide rolünü alarak, birçok ünlü isim ile yerini aldı. Erkan Kolçak Köstendil dizileri arasında kısa bir sezon da olsa Kurtlar Vadisi 3. sezonu içinde yer almıştır. 2009 ve 2010 yılları arasında TRT ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat adlı dizide de büyük başarılara imza atmıştır.

Yorumlayın