Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 54. bölüm fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm fragmanı bugün yayınlanırken, dizinin yeni bölümü de izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Son bölümde nefes kesici olaylar yaşanırken, görünüşe göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm de oldukça tempolu geçecek. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 54. yeni bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm fragmanı, Ünal’ın Hızır’a karşı olan tehdit vari cümleleriyle başlıyor. Oktay Kaynarca’nın oynadığı Hızır karakteri büyük bir risk almışken, bunun bedelini ödemekle karşı karşıyadır. Ünal, Hızır’a karşı ‘Beni öldürmemenin bedelini çok ağır ödeyeceksin Hızır’ diyerek problemi ortaya koymaktadır. Hızır’ı düşmanları iki gün içinde öldürmeyi kafasına koymuşken, son bölümde Özer ve Özkan karakterleri öldürülmüştü. Suzi de aynı anda işleri karıştırma peşindeyken, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm fragmanı gösteriyor ki Hızır hem kendine, hem devlete düşman olan kişilere yaklaşmaktadır. Hızır bu durumda dostlarını toplar ve kendilerine karşı hasımlık edileceğini, dikkat edilmesi gerektiğini söyler.

Raci Şaşmaz’ın yönetmenliğinde çekilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Hızır masayı son bir kez toplar ve kaosu sona erdirmek ister. Bu karar Ünal Kaplan karakterini tedirgin ederken, Hızır’ın aklında ise oyunu bozmak vardır. Artık hainin kim olduğu belliyken, adım atılması gerekmektedir ve oyun bozulmalıdır.

Aynı zamanda Ünal Kaplan’ın isteğiyle Suzi de ülkeye dönüş yapar ve tamamlaması gereken bir görev vardır. Bu görev pek çok canı yakacak gibi dururken, Meryem’in isteğiyle Hızır da eve dönüş yapar. Aynı zamanda bir Çakırbeyli’nin daha aileye katılacağı haberi gelse de,  beklenilenin aksine ev hanesi sevinemez çünkü yaşananlar buna engel yaratmaktadır.

Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan ve ATV ekranlarında gösterilen popüler dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm de merakla bekleniyor. Hızır’ın CIA ile başlattığı savaşı da izleyeceğimiz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı da yayınlanırken, Hızır Çakırbeyli’yi zor günler bekliyor.

3 haftalık ara veren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 24 Ocak Salı günü yani bu akşam ATV ekranlarında olacak.

Yorumlayın