Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Son bölümü ilgiyle izlenen Eşkiya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü de merakla beklenmeye devam ediyor. ATV ekranlarının reyting rekortmeni, Oktay Kaynarca başrollü dizisi Eşkiya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yakında yayınlanacak. Eşkiya Hükümdar Olmaz fragmanı ise henüz yayınlanmadı fakat kısa süre içinde çıkması bekleniyor. Peki Eşkiya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi için heyecan dorukta devam ederken, son bölümde yani 55. Bölümde nefes kesen olaylar meydana gelmişti. Aksiyonun, ihanetin ve aşkın bir arada yer aldığı Eşkiya Hükümdar Olmaz’da Oktay Kaynarca’nın oynadığı Hızır Çakırbeyli karakteri için çanlar çalmaya başlamıştı ve artık kendisi CIA’e kafa tutar hale gelmişti. Karşısına hem içteki, hem dıştaki düşmanları alan Hızır Çakırbeyli ölümle de burun buruna gelirken, dizinin yayınlanan son bölümü izleyicileri Eşkiya Hükümdar Olmaz yeni bölüm için merakta bırakmıştı. Şu anda ise herkes Eşkiya Hükümdar Olmaz fragmanı beklerken, akıllarda da bir soru var: Eşkiya Hükümdar Olmaz 56. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak ?

Her ne kadar şu anda Eşkiya Hükümdar Olmaz fragmanı çıkmamış olsa da, birkaç gün içinde internet ve televizyon üstünden yayınlanmasını bekliyoruz. Dizinin 55. Bölümü son derece hareketli geçerken, Hızır Çakırbeyli yaptıklarıyla bölüme damga vurmuştu. Bu bölümde hem Çakırbeylilerin ortadan kaybolma nedeni ortaya çıkmıştı, hem de Ünal Kaplan pazarlık masasına oturmaya razı gelmişti. Ercüment herkesin oyunu isterken, İlyas ise bu pazarlığa yanaşmak istememişti. Konsey masasının üyeleri Hızır’a rağmen Ercüment’in taleplerini kabul ederken, Davut ise CIA’in elinde tuttuğu yeğeni için harekete geçmiştir. Bu sırada Suzi de Ünal’la hareket ediyordu ve gücünü gösterme vakti gelmişti.

Eşkiya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ATV ekranlarında Salı akşamları gösterilirken, başladığı sezonun ilk bölümünden bu yana merakla bekleniyor. Özellikle başrolde bulunan usta oyuncu Oktay Kaynarca dizinin izlenirliğini artırırken, aynı zamanda Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi tanınmış isimler de yer alıyor. Eşkiya Hükümdar Olmaz fragmanı ise muhtemelen önümüzdeki günlerde yayınlanacaktır.

Yorumlayın