Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusu dizinin hayranları tarafından sorulurken, cevabımız maalesef şimdilik olumsuz yönde. ATV ekranlarının popüler dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da dizi oyuncuları bir kez daha kamera karşısına geçerken, yeni bölüm önümüzdeki hafta yayınlanacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  57. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ?

Beklenen bölümün fragmanı henüz yayınlanmasa da, haftasonuna kadar televizyonda ve internette gösterilmesi bekleniyor. Salı akşamı yayına hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi oyuncuları ile de dikkat çeken bir yapımken, son bölümde Hızır Çakırbeyli öfkesini kontrol edemeyerek Ercüment’e dersini vermeye kalkmıştı fakat artık aynı masadaydılar ve bu yüzden de birbirlerine zarar verme şansları yoktu. Hızır’ın bu hışmından nasibini başkaları da alırken, Çakırbeyli öfke problemleri yaşamaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  57. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diyen takipçilere, maalesef henüz 57. Bölüm fragmanı yayınlanmadı fakat dizi Salı günü gösterimde olacak yanıtını vermekteyiz… Öte yandan Hızır’ın son bölümde artık konuşacak hiçbir şeyi kalmamıştı ve eski dostlarına karşı da sert çıkmıştı. Masa üyeleri ise bu durum karşısında şok yaşarken, namludan çıkan mermiler artık dostluğu da bozmaktaydı. Ercüment’in amacı ise Hızır’a güç kaybettirmekti ve bu amacına ulaşmış gözüküyordu. Sıradaki amacı ise Hızır’ın masa liderliğinden de indirilmesiydi. Aynı zamanda 56. Bölümde Suzi de Hızır’la bir araya gelmişti ve Meryem’e tehdit oluşturmaya devam ediyordu. Yeni bölümde gerginliğin hız kazanması beklenirken, maalesef şimdilik Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusuna net bir yanıt veremiyoruz. Buna rağmen dizi oyuncuları çoktan çekimleri tamamladı ve Salı akşamı yeni bölüm ekranlarda olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, uzun süredir ekranlarda ve 2015 yılından beri gösterildiği günün reyting birincisi oluyor. Yeraltı dünyasında önemli bir yer edinmek isteyen Hızır Çakırbeyli ile ailesinin hayatının anlatıldığı ilgi çekici dizide, Hızır rolünde karşımıza başarılı oyuncu Oktay Kaynarca çıkıyor. Aynı zamanda kendisine tecrübeli dizi oyuncuları olan Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Kenan Çoban ve Turgay Tanülkü eşlik ediyor.

Yorumlayın