Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. Bölüm Fragmanı

Atv kanalında hafta içi her salı günü saat 20:00 da yeni bölümü yayınlanan ”Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” isimli Raci Şaşmazın prodüktörlüğünü yaptığı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm

Sıradaki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı​​​​​​​, ”Bundan sonrası er meydanı” başlığı ile öne çıkmaktadır. Yeni yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. bölüm fragmanı​​​​​​​ da dizinin yeni bölümde olacak olayların ön izlemesini izleyicileri ile paylaşmaktadır. Yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. bölüm fragmanı​​​​​​​ üzerinden görünen Hızır’ın ağabeyinin eski eşinin yeniden ortaya çıkması olayları karıştırıyor ve karakterleri duygusal olarak ikileme sürüklüyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. bölüm fragmanında göze çarpan bir diğer şey ise Suzi, Hızır Çakırbeyli ve Ünal Kaplan karakterlerinin arasında oluşacak olan anlaşmazlık ve Suzi karakterinin Ünal Kaplanın karakterinin yaptığı anlaşmayı öğrenmesidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Oyucuları Kimlerdir?

Atv de ekranlara gelen ve geniş bir izleyici kitlesi sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizi birçok farklı, yetenekli ve deneyimli oyucu kadrosunda barındırıyor. Mevcut Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları;

Oktay Kaynarca – Hızır Çakırbeyli: Oktay Kaynarcanın Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisinde canlandırdığı karakter olan Hızır Çarkırbeyli karakteri abisi Ömer Çakırbeylinin ölümü üzerine gelişen olaylarda bir aile reisi ve kaçakçılık yapan karanlık bir karakteri canlandırmaktadır.

Deniz Çakır – Meryem Çakırbeyli: Deniz Çakırın Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisinde canlandırdığı karakter olan Meryem Çakırbeyli karakteri, dizideki Hızır Çarkırbeyli karakterinin eşi olup aynı zamanda sevdiği kişileri korumaya çalışan güçlü kadın karakterini canlandırmaktadır.

Tarık Ünlüoğlu – Ünal Kaplan: Tarık Ünlüoğlunun Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisinde canlandırdığı karakter olan Ünal Kaplan, Önüne çıkan tüm engellerden kurtularak karanlık yer altı dünyasında zirvede yer almak isteyen güçlü, kararlı ve zeki bir karakteri canlandırmaktadır

Sabina Toziya – Hayriye Çakırbeyli: Sabiha Toziyanın Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisinde canlandırdığı karakter olan Hayriye Çakırbeyli, Hızır,Ömer ve İlyas’ın güçlü ve dominant annesi, karadenizli kadın karakterini canlandırır.

Diğer Oyuncular: Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Hakan Karahan, Kenan Çoban, Şahin Ağa, Meryem Uzerli ve pek çok önemli diğer isim Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları arasındadır.

Yorumlayın