Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragmanı

ATV ekranlarının sevilen ve bol reytingli dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31 Ocak 2017 Salı günü yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 54. Yani son bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncular kadrosuyla dikkat çekerken, dizinin son bölümlerinde tempo giderek artmıştı ve 55. Bölümde de bunun devam etmesi bekleniyor. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragmanı Yayınlandı!

Dizinin 55. Bölümüyle birlikte bu bölüme ait fragmanın da yayınlanması beklenirken, maalesef ATV henüz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31 Ocak 2017 Salı günü yayınlanacak olan bölümü için fragman yayınlamamıştı.

Bu hafta 55. Bölüm beklenirken, geçtiğimiz hafta yayınlanan 54. Bölümde işler karışmıştı ve Hızır Çakırbeyli, işleri yoluna koymak için masayı bir kez daha toplamıştı. Ünal Kaplan bu bölümde ‘Beni öldürmemenin bedelini çok ağır ödeyeceksin’ diyerek tehditler savurmuştu ve ailenin üzerindeki kara bulutlar yüzünden, Çakırbeyli ailesi yeni katılacak olan bireyleri için sevinememişti. Hızır, en son Ünal yerine Özer’i ortadan kaldırmış ve CIA’yi de karşısına alarak bir savaşı alenen başlatmıştı. Birliği ve beraberliği tekrar sağlamak isteyen Hızır Çakırbeyli, masayı bir kez daha toplamıştı ve liderliğiyle kurulan tuzakları ortadan kaldırma kararı almıştı.

Şimdi ise yeni bölüm merak ediliyor ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı yayınlandı. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31 Ocak günü yeni bölümüyle ATV ekranlarında olacak olan fragman!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncular kadrosunda kimler var?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncular olarak oldukça zengin bir kadroya sahip. En başta, başrolde Oktay Kaynarca bulunuyor ve dizide Hızır Çakırbeyli karakterini canlandırıyor. Hızır Reis olarak tanınan Çakırbeyli’nin hayatı ise abisi Ömer’in öldürülmesiyle bambaşka bir hâl almıştır. Dizide Oktay Kaynarca’ya eşi Meryem Çakırbeyli rolünde Sanem Çelik eşlik ederken, aynı zamanda Sanem Çelik Ceylan karakterini, Tarık Ünlüoğlu Ünal karakterini, Ozan Akbaba İlyas Çakırbeyli karakterini ve Kenan Çoban da Fahri karakterini canlandırmakta. Aynı zamanda Turgay Tanülkü ve Sabina Toziya gibi usta tiyatrocuların da rol aldığı dizi, Salı akşamlarının reyting rekortmeni.

Yorumlayın