Fatih Hürkan Kimdir? | Dizi Oyuncuları

Ünlüler takımında yer alan Fatih Hürkan survivor, son olarak adada İlhan Mansız’la yaşadığı kavgayla gündeme geldi. Bu gelişmenin üzerine Fatih Hürkan kimdir, Fatih Hürkan dizileri hangileri ve hayatını merak edenler bir hayli arttı. Yarışmaya ilk eleme konseyi sonrasında halk oylamasıyla katılan Fatih Hürkan survivor ünlüsünü daha yakından tanımak isteyenler için Fatih Hürkan kimdir araştırdık.

Survivor Fatih Hürkan Kimdir?

İlk eleme konseyi arasından yarışmaya katılan Fatih Hürkan survivor İlhan Mansız’la yaşadığı tartışmayla gündeme geldi. İkili arasında büyüyen kavgaya Acun Ilıcalı müdahale ederek noktayı koydu. Peki, merak edenler için Fatih Hürkan kimdir açıklayalım.

Fatih Hürkan Kimdir?

14 Eylül 1971 doğumlu olan Fatih Hürkan survivor, İstanbul’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Makine Mühendisliğini bitirerek mezun oldu. 1998’de ise Best Model of Turkey seçimlerinde ikinci oldu. 2.seçilmesinin ardından da mankenliğe başladı.

Fatih Hürkan dizileri ise, 1998 yılında ”Unutabilsem” ile başladı. Bu dizide dizi oyuncuları ve ses sanatçısı olarak tanınan Emrah ile başrol oynadı ve devamında birçok dizide rol aldı.

Fatih Hürkan survivor, belirli bir süre Şahika Tekand Studio’sunda eğitim alarak kendini geliştirdi. Daha sonra Tevfik Gelenbe Tiyatro’sunda Aman Hayat Biraz Gayret oyunu ile profesyonel oyuncu oldu. Ayrıca 2 sinema filminde, 100’ün üzerinde reklam filminde ve Kral TV’de sunucu olarak yer aldı.

Fatih Hürkan Dizileri ve Filmleri

Fatih Hürkan kimdir ve meslek hayatı nasıl şekillendirmiştir anlattıktan sonra birazda Fatih Hürkan dizileri ve filmlerinden bahsedelim.

Oyuncunun iki sinema filmi mevcut. Bunlardan ilki 1999 yılında sergilenen Kahpe Bizans. Diğeri ise 2006 yılında çekilen Kıyamet filmidir.

Fatih Hürkan dizileri ise 1998 yılında yayınlanan Emrah’ın başrol sergilediği ”Unutabilsem” dizisi ile başladı. Dönemin ünlü dizi oyuncuları ile kamera karşısına geçen Hürkan, Bulut Bey ile başrole geçti. Sonrasında ise kötü rol dizi oyuncuları statüsünde aranan isim oldu.

Fatih Hürkan survior ile ilgili tüm gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorumlayın