Genç Yaşta Hayatını Kaybeden Dizi Oyuncuları ve Şarkıcıları

Barış Akarsu

Tam da hayallerini gerçekleştirmeye yakınlaştığı zamanda bir trafik kazasının kurbanı olan Barış Akarsu henüz 28 yaşındaydı.

Yılmaz Zafer

Perihan Savaş’ın eşi Yılmaz Zafer geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. Dizi oyuncularından biri olan aktör 39 yaşında vefat etti.

Ajlan Büyükburç

Ajlan Büyükburç 29 yaşında, Muğla’nın Fethiye ilçesinde trafik kazasında öldü.

Kazım Koyuncu

32 yaşında hayata veda eden rock müzik yıldızı, Karadeniz’in asi çocuğu olarak tanınmaktaydı. Kazım Koyuncu’nun ölüm nedeni ise kanser hastalığıydı…

Kerim Tekin

Henüz 23 yaşındayken trafik kazasında ölen Kerim Tekin Kar Beyazdır ölüm şarkısıyla hafızalarda yer edinmiştir.

Gürdal Tosun

Dizi oyuncuları kadar sevilen Bir Demet Tiyatro’nun ”Tombalak”, olarak tanınan Gürdal Tosun, böbrek yetmezliği sonucu 33 yaşında öldü.

İsmail Hakkı Sunat

Sanatçı, yüksek ses ile müzik dinleyen komşusunu ikaz etmesi sonucunda çıkan tartışmada 38 yaşında silahla vurularak öldürüldü. Devlet Tiyatro Sanatçısı, geleceğin tiyatro umutlarından biri olarak gösteriliyordu.

Derya Arbaş

ABD’li bir babanın ve eski Türkiye güzeli bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Arbaş, 35 yaşında hayatını kaybetti. Ölümü birçok dizi oyuncuları ve hayranlarını üzdü. Ölüm sebebi ise kalp krizi olarak açıklandı.

Mine Mutlu

Türk dizi oyuncuları ve sinema oyuncularından biri olan Mine Mutlu 42 yaşında hayatını yitirdi.

Defne Joy Foster

Hem dizi oyuncuları hem de sunuculuk alanında oldukça başarılı olan Foster, 32 yaşında Caddebostan Tanzimat Sokak’ta yer alan evinde ölü bulundu. Babası Amerikan, annesi ise Türk olan Defne Joy Foster’in ölümünden 3 yıl önce yaptığı evliliğinden bir oğlu olmuştu.

Gökhan Semiz

29 yaşına girdikten birkaç gün sonra geçirdiği trafik kazasında ölen Gökhan Semiz, Grup Vitamin’in solistiydi.

Onur Bayraktar

Dizi oyuncuları arasında hayatını erken yaşta kaybeden bir diğer isim ise Onur Bayraktar. Henüz 31 yaşında ATV’de yayınlanan Kapalıçarşı’nın oyuncusu olan Bayraktar, hız tutkusunun kurbanı oldu.

Yorumlayın