Hayat Bazen Tatlıdır Fragman | 15. Bölüm Fragmanı

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi geçtiğimiz hafta 14. Bölümüyle karşımıza çıkarken, Hayat Bazen Tatlıdır ne zaman soruları soruluyor. Dizinin yeni bölümü 5 Şubat 2017 Pazar günü Star TV ekranlarında karşımıza çıkacakken, aynı zamanda Hayat Bazen Tatlıdır fragman da yayınlandı. Pazar günlerinin bol reytingli dizilerinden olan Hayat Bazen Tatlıdır oyuncular kadrosuyla dikkat çekiyor.

Hayat Bazen Tatlıdır Fragman 5 Şubat

Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölümü geçtiğimiz Pazar günü gösterilmişti ve bu 13. bölümde Cerrah, Hayat’a haber vermeden Cahit’in karşısına çıkıyordu. Aynı zamanda Loçko’yla diğer öğrenciler de, kopya çekerken yakalandıkları için ispiyonlandıklarını düşünmüşlerdi. Bu yüzden de bir plan kurmuşlardı ve Loçko Asya’nın, Emoji de Tarhan’ın yanına yaklaşmıştı. Şerif ise kopyadan doğan krizi fırsata çevirme derdindeydi. Peki, yeni bölümüyle birlikte Hayat Bazen Tatlıdır ne zaman?

Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncular Kadrosu

Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı Süreç Film yapımı Hayat Bazen Tatlıdır oyuncular yönünden de zengin. Hayat Bazen Tatlıdır oyuncular kadrosunda Hayat rolüyle Birce Akalay, Paşa rolüyle Kanpolat Görkem Arslan, Şerif Rolüyle Ufuk Özkan, Koray Rolüyle de Anıl Tetik gibi tanınmış oyuncular yer alıyor. Hayat Bazen Tatlıdır fragmanları yeni bölümler hakkında izleyicilere pek çok ipucu vermeye devam ediyor.

Hayat Bazen Tatlıdır 14. bölüm fragmanı da yeni bölümde neler olacağı hakkında birçok ipucu vermişti. Son bölümde Kartepe’ye haftasonuna vakit geçirmeye giden gençler, burada zor zamanlar geçiriyor ve mahsur kalıyorlar. Hayat’ı arayan Cerrah sonunda bulsa da, aralarında duygusal bir konuşma geçiyor. Geçtiğimiz bölümde Şerif, öğrencileri dışarıda etüt dersi vermeye ikna ederken, yanına Birtanem’i de almıştı fakat Birtanem, bu derslerden Şerif’in ücret alacağı konusunda haberdar değildi. Emoloji ise internetten tanıştığı kişiyle sohbet ederken, bir sürprizle karşı karşıya kalmıştı.

Hayat Bazen Tatlıdır Ne Zaman ?

Hayat Bazen Tatlıdır ne zaman diye merak eden okurlarımız için hatırlatma yapalım: Star TV ekranlarının sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır, her Pazar günü saat 20.00’da yayınlanıyor ve ilgi çekmeye devam ediyor. Hayat Bazen Tatlıdır oyuncular kadrosunda ise Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan ve Anıl Tetik gibi ekranların tanınmış simaları yer alıyor.

Yorumlayın