içerde 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

içerde 17. bölüm fragmanı da yayınlanırken, diziyi milyonlarca kişi izliyor ve hatta televizyonun yanı sıra internet üzerinde yayınlanan yeni bölümleri de yüzbinlerce kişi tarafından takip ediliyor. Yani İçerde dizisi şüphesiz yeni sezonun Vatanım Sensin’le birlikte en çok dikkat çeken dizilerinden bir tanesi. Peki, dizinin yeni bölümünde ne olacak?

içerde 17. bölüm fragmanı yayınlandı | Taşlar Yerinden Oynuyor!

Dizinin şimdiye kadar 16 bölüm yayınlandı ve İçerde 17. bölüm de 16 Ocak 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında olacak. İçerde dizisinden birbirinden kardeş olduğundan habersiz olan, iki Polis Akademisi öğrencisi Sarp ve Mert’in yaşadıkları anlatılıyor. Dizi de iki kardeş de birbirine rakiptir fakat Sarp, mezun olmasına ramak kala akademiden atılır. Sarp karakterini Çağatay Ulusoy canlandırırken, Mert’i ise Aras Bulut İynemli oynuyor. İçerde 17. bölüm de Sarp ile Mert’in hikayesine devam edecek. İşte içerde 17. bölüm 2. fragman ve 1. fragman…

Uluç Bayraktır’ın yönettiği, Ertan Kurtulan ile Toprak Karaoğlu’nun senaristliğini yaptığı dizide Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu ve Bensu Soral Melek gibi oyuncular yer alıyor. İçerde 17. bölüm de yaklaşırken, içerde 17. bölüm fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Peki, içerde yeni bölüm ne zaman ?

içerde Yeni Bölüm Ne Zaman?

İçerde’nin yeni bölümü 16 Ocak 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00’da yayınlanacak. Hatta İçerde 17. Bölüm fragmanı, dün yayınlandı bile. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla,  Yusuf Komiser Mert’e artık ekip lideri olmadığını söylüyor. Mert bu duruma şaşırırken, Celal karakteriyle Sarp’ı da karşı karşıya görüyoruz ve Celal her şeyi alabileceğini fakat kızına asla yaklaşamayacağınI söylüyor. Anlaşıldığı kadarıyla İçerde yeni bölümde Celal ile Sarp karakterleri karşılıklı Rus ruleti oynuyorlar ve saymaya başlıyorlar. Hemen aşağıda yer alan içerde 17. bölüm 2. fragman ile gelişmeleri sıcağı sıcağına takip edebilirsiniz…

Aynı zamanda Melek de Şeytan tarafından kaçırılıyor ve Melek bunun şokunu yaşarken, Şeytan ‘sonunda kavuştuklarını’ söylüyor. Yapımcılık koltuğunda Ay Yapım’ın olduğu İçerde yeni bölümüyle de hız kesmeden ekranlardaki macerasına devam edecek. Çıktığı günden beri reyting rekorları kıran ve Türk dizi tarihinin en çok ilgi çeken yapımlarından birisi hâline gelen İçerde, her hafta Pazartesi günleri akşam saatlerinde Show TV ekranlarında yayınlanıyor. İçerde 17. Bölüm de bu Pazartesi günü saat 20.00’da Show TV’de yayınlanacak.

Yorumlayın