İçerde 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Çıktığı günden bu yana izleyiciler tarafından soluksuz izlenen İçerde dizisi, aynı zamanda Pazartesi günlerinin de reyting birincisi. Show TV ekranlarında her hafta başı gösterilen İçerde 18. Bölüm fragmanı da geçtiğimiz gün yayınlandı. İçerde 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı diye sorgulayan takipçilerimiz için yeni bölüm fragmanını paylaştık!

İçerde 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Dizide Sarp ve Mert adlı iki kardeşin hikayesi anlatılıyor. Buna rağmen iki karakter, kardeş olduklarından habersizdirler. Mezun olmasına çok kısa süre varken polis akademisinden atılan Sarp, üstü olan Komiser Yusuf’a silah çekmiştir. Polislikten atılıp yepyeni bir hayata başlarken, şaşırtıcı bir şekilde en büyük düşmanı da habersiz olduğu kardeşi Mert olacaktır.

İçerde 18. Bölüm fragmanı yayınlanırken, bölümde şaşırtıcı gerçekler ortaya çıkıyor. Melek, Mert karakterine kendisine yalan söylediği için sitemde bulunur. Mert ise kendisini savunur ve bunları anlatmanın kolay olmadığını dile getirir. Sarp ise nezarettedir ve gerçek kimliğini, babasının kim olduğunu açıklarken köşede onu dinleyen Mert de her şeye tanık olur. Mert’ten öğrendiği gerçeklerin ardından Melek ise Celal’in üstüne gitmektedir. İçerde 18. Bölüm fragmanından gördüğümüz kadarıyla, dizinin yeni bölümü de en az geçtiğimiz bölümler kadar heyecanlı olacak.

İçerde yeni bölüm 23 Ocak 2017 Pazartesi günü Show TV ekranlarında yayınlanacak.

İçerde 17. Bölümde ne oldu?

İçerde yeni bölüm yayınlanmasına az bir süre kalmışken, 17. Bölümde neler olduğunu hatırlayalım. İçerde 17. Bölümde, Melek Coşkun’un eline düşüyordu. Melek’in telefonunu araştıran Mert ise sinyalin yerini, dolayısıyla Melek’in tutulduğu yeri öğreniyordu. Celal ve Sarp ise silahlanarak baskına hazırlık yapıyordu. 17. Bölümde Celal’in öfkesini ve Melek için yaptıklarına şahit olmuştuk.

Ay Yapım tarafından çekilen ve Uluç Bayraktar’ın yönetmenlik, Ertan Kurtalan ile Toprak Karoğlu’nun yönetmenlik koltuğunda oturduğu İçerde dizi oyuncuları başrollerde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral gibi önemli oyuncular bulunuyor. Pazartesi günlerinin birincisi olan ve ilginç senaryosuyla izleyicileri ekran başına kitleyen dizi, her bölümüyle sürpriz yaratmaya devam ediyor.

Yorumlayın