içerde 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Show TV ekranlarındaki macerasına bu sezon başlayan ve ünlü Hollywood filmi Köstebek’in Türkiye uyarlaması olan İçerde oyuncular kadrosuyla da dikkat çeken bir yapımken, dizinin temposu giderek artıyor. İçerde 21. Bölüm fragmanı da geçtiğimiz gün yayınlandı ve görünüşe göre ortam iyice gerilecek. İçerde yeni bölüm fragman internet üzerinde izlemek mümkünken, dizinin 21. Bölümü Pazartesi günü Show TV’de gösterilecek.

içerde 21. Bölüm Fragmanı


Hatırlarsanız, dizinin 20. Bölümünde Mert, Sarp’ın Coşkun’u öldürdüğünü düşünüyordu ve ona karşı öfke duyuyordu. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını bilen Mert’in ümitleri de yerle bir olmuştu ve Sarp’tan intikam almaya karar vermişti. Mert Sarp’ı dinlemeyip tutuklamaya kalkınca da, Sarp’ın tek çaresi kaçmak olmuştu. İşin kötü yanı tüm polis teşkilatı da Sarp’ın peşindeydi. İçerde yeni bölüm fragman 8 Şubat günü yayınlanırken, geçtiğimiz bölümde aynı zamanda Melek de Celal’in kendisinden yıllardır sakladığı sırrı öğrenmişti. Melek Celal’e karşı öfke duyarken, onu hayatından çıkarmaya karar vermişti. Şimdi ise İçerde 21. Bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni bölümde bizi nefes kesici olaylar bekliyor. İçerde oyuncular kadrosu da son derece zenginken, dizide usta tiyatrocular da rol alıyor.

içerde yeni bölümde neler olacak?

İçerde 21. Bölüm fragmanı gösteriyor ki, Yusuf Komiser ve Sarp’ı beraber gören Mert, bu durumu Celal’e bildirecek. Celal olayı duyup adeta şok yaşarken, neler yapacağı ise merak konusu ve İçerde yeni bölüm fragman şimdilik sadece ipuçları veriyor. İçerde oyuncular kadrosunda kimler var?

Bu sezon başlayan dizide Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli başrolleri paylaşırken, iki oyuncuya usta isim Çetin Tekindor, tecrübeli Mustafa Uğurlu ve genç oyuncu Bensu Soral eşlik ediyor. Çetin Tekindor, dizide oynadığı Kebapçı Celal karakteriyle internet üzerinde fenomen olurken, Ulusoy ve İynemli ikilisinin oynadığı Sarp ve Mert karakterleri ise karşı tarafta yer alan iki kardeşi canlandırıyor. Buna rağmen iki kardeş de, bu durumdan habersizler ve gerçek yavaş yavaş kendilerine ulaşmaya başlıyor. Henüz ilk sezonunda olmasına rağmen büyük başarı yakalayan İçerde, kısa sürede Pazartesi akşamlarının değişmez reyting rekortmeni olmaya başladı.

Dizi oyuncularından Aras Bulut İynemli kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Yorumlayın