içerde 23. Bölüm Fragmanı Mert Deşifre mi Olacak?

Gösterildiği günden bu yana Pazartesi akşamlarının en iyi dizisi haline gelen ve meşhur Hollywood filmi Köstebek’in Türkiye uyarlaması olarak tanınan İçerde 23. Bölüm fragmanı da yayınlandı. İçerde yeni bölüm heyecanla beklenirken, bu bölüm de Mert’in başına gelecekler tartışılıyor. İçerde oyuncuları adeta bir yıldızlar karması gibiyken, bu bölümde de aksiyon devam edeceğe benziyor.

içerde 23. Bölüm Fragmanı

İçerde 23. Bölüm fragmanı ile izlediğimiz kadarıyla, Mert ve Kebapçı Celal konuşuyorlar ve Celal, iş tamamlandığında karşılarında kimsenin durmaya cesareti kalmayacağını dile getiriyor. İzleyenlerde bu durum merak uyandırırken, aynı zamanda Mert’in adı da Yusuf Müdür tarafından çiziliyor ve İçerde yeni bölüm ile ‘ters köşe’ olaylar bizi bekliyor. İçerde oyuncuları ile de dikkat çeken bir yapımken, bu sefer iki kardeş Mert ve Sarp tekrar karşı karşıya gelecekler. Sarp’ın Mert’e karşı ne yapacağı beklenirken, bütün bu sorular Pazartesi günü İçerde yeni bölüm ile yanıtlanmış olacak.

Martin Scorsese yapımı Köstebek filminin Türkiye versiyonu olan Köstebek, bu sene yayın hayatına başladı ve gösterildiği günden beri ekranların en sevilen dizisi haline geldi. Pazartesi akşamları reyting rekortmeni olan İçerde oyuncuları da son derece tecrübeli isimlerden oluşurken, İçerde yeni bölüm de merakla bekleniyor.

içerde Oyuncuları

İçerde dizisinde, Polis Akademisi’nde beraber okuyan fakat sonra yolları ayrılan Sarp ile Mert adlı iki kardeşin hikayesi anlatılıyor. Buna rağmen, her iki kardeş de birbirinden haberdar değiller ve birisi polisliğe devam ederken, diğeri ise hayatını illegal yollardan kazanmaya başlıyor. Usta tiyatrocu Çetin Tekindor da dizisde Celal Baba karakteriyle karşımıza çıkarken, bu karakter kısa sürede sosyal medya üzerinde fenomen haline geldi ve herkesin diline yapıştı. Mustafa Uğurlu ve Bensu Soral gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı İçerde 23. Bölüm fragmanı da yayınlanırken, dizi Pazartesi akşamları gösterimde oluyor ve Show TV’den izleyebilirsiniz. Mevcut diziler arasında şüphesiz en çok izlenen yapım İçerde olarak gözükmekte.

Yorumlayın