İçerde 24. Bölüm Fragmanı : Mert’in Zorlu Sınavı

‘İçerde’ dizisi her bölümü ile seyircileri kendisine daha fazla bağlamayı başarıyor. İki kardeşin birbirinden habersiz düşman oluşunu ve mücadelesini anlatan dizi reyting rekorları kırıyor. İzleyiciyi kendine bağlayacak birçok etken bulunduran İçerde 24. bölüm fragmanı efsane bir bölüm olacağının sinyallerini verdi.

24. Bölümde Olması Muhtemel Olaylar

Diziyi izleyenlerin bileceği gibi senarist ekibi seyirciyi ters köşe yapmayı çok seviyor. Fragmanda olanın tam tersi olaylarla karşılaşılabiliyor. İçerde yeni bölüm fragmanı anlatıyor ki Mert’in Kebapçı Celal için çalıştığını Yusuf Müdür ve Sarp anlıyor. Ansızın bunu Mert’e söyleyerek ve onu sıkıştırarak kaçmasını engelliyorlar fakat Mert bir şekilde kaçmayı başarıyor. Bundan sonra Mert kendini aklamak için hamleler yapıp Kebapçı Celal ile yeni bir oyun içerisine girecektir ve bu işten hiç zarar görmeden kurtulacaktır. Daha önce Mert ve Sarp birçok kez bu duruma gelmelerine rağmen yine kurtulmayı başarmışlardı.

İçerde 24. Bölüm Fragmanı

Tahmin Edilen Sona Doğru

Dizinin açıklanan bitiş bölümü 39. bölüm olarak yayınlandı. Bir şekilde çözülmesi gerekiyor. Bu nedenle bu bölümde yavaş yavaş işler çözülebilir. Bu fragmanda diziye bir de Kudret Sönmez karakteri ile Uğur Yücel’in girdiğini görüyoruz. Bu demek oluyor ki işler dizide daha da kızışacak. Kebapçı Celal bu rakibini diğerleri kadar kolay yenemeyecektir. Bu da Kebapçı Celal’i beklenilen sona doğru giderek yaklaştıracaktır.

İçerde Oyuncular

İçerde dizisi başladığı günden beri gerek sergilenen performanslarla gerek oyuncuları ile gerek konusu ile her hafta reyting rekorları kırmıştır. Dizide ki en önemli isimlerden biri Kebapçı Celal rolü ile Çetin Tekindor’dur. Dizi de oynayan kardeşlerden Sarp, Çağatay Ulusoy ve Mert ise Aras Bulut İynemli’dir. Bu fragmanla beraber dizi kadrosuna sürpriz bir şekilde dahil olmuş Kudret Sönmez karakteri ile Uğur Yücel’i görüyoruz. Tüm bu isimlerin yanında dizinin konusu ve sürükleyiciliği de izlenmesinde ki en büyük nedenleri oluşturmaktadır.

İçerde 24. bölüm fragmanı ile seyircileri ekrana kilitlemeye kararlı görülüyor. Dizi beklenen sona doğru yaklaşırken 24. bölümde ne gibi gelişmeler olacak büyük merak konusu. Mert yakalanacak mı?

Yorumlayın