İçerde Yeni Bölüm Fragman

Ay Yapım imzalı Show TV dizisi İçerde’de yeni bölümde de tansiyon yükseleceğe benziyor. Dizi 19. Bölümüyle bu hafta 30 Ocak 2017 tarihinde ekranlarda olacakken, son bölümün ardından neler olacağı da merakla bekleniyor. İçerde oyuncular kadrosuyla dikkat çekerken, İçerde 19 bölüm fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

İçerde Yeni Bölüm Fragman

Reyting rekortmeni dizi İçerde yeni bölüm fragman iki parça halinde çıkarken, 19. Bölüme dair ipuçları da içeriyor. Görüldüğü kadarıyla, bu bölümde Kebapçı Celal ve Melek karakterleri karşı karşıya gelecek. İçerde 19 bölüm fragmanı gösteriyor ki, Melek Celal’e rest çekiyor ve artık onu hayatında istemediğini, bu gecenin kızıyla geçirdiği son gece olacağını dile getiriyor. Bu durumun ardından Celal, Sarp’la konuşuyor ve ona Melek için ‘Aklını başına toplamasını sağla. Sağla ki, senin de bir şansın olsun’ diyor. Fragmanda Melek ve Sarp’ın birbirine sarılışını görürken, Sarp Melek’e polise gitmesini, yapabileceği tek şeyin bu olduğunu söylüyor. Celal ise Sarp’a ‘Denize düşen yılana sarılır diyerek gözdağı veriyor.’ Ardından Füsun’un dükkanına yapılan silahlı saldırıya şahit oluyoruz. Kısacası, İçerde yeni bölüm fragman da gösteriyor ki 19. Bölüm dolu dolu ve heyecan dorukta geçecek. Peki İçerde oyuncular kadrosunda kimler var?

içerde 19 bölüm fragmanı 2. Fragman


Ay Yapım imzasıyla, Uluç Bayraktar yönetmenliğinde çekilen ve Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni olan İçerde oyuncular kadrosunda oldukça önemli sinema ve tiyatro oyuncuları bulunuyor. Başrollerinde genç oyuncular Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin olduğu dizide, Ulusoy Sarp karakterini, İynemli ise Mert karakterini canlandırıyor. Dizide bu iki karakter aslında birbirleriyle öz kardeşler fakat birbirlerini tanımıyorlar. Üstelik Sarp hayatını yasadışı şekillerde sürdürürken, kardeşi olan Mert ise bir polis komiseridir. Diğer önemli rol ise Çetin Tekindor tarafından canlandırılan Kebapçı Celal karakteri. Tekindor’un yanı sıra dizide usta oyuncu Mustafa Uğurlu da bulunuyor ve Yusuf’u canlandırıyor. Ayrıca genç ama son dönemlerin başarılı yıldızlarından olan Bensu Soral da, İçerde oyuncular kadrosunda karşımıza Melek karakteriyle çıkmakta.

Bu sezon başlayan dizi Pazartesi akşamları reyting rekorları kırarken, İçerde yeni bölüm fragmanı da yayınlandı ve bu bölümü 30 Ocak tarihinde izleyebileceğiz.

Yorumlayın