içerde Yeni Bölüm Fragmanı Celal Tutuklanıyor!

İçerde oyuncular ile en çok dikkat çeken yapımlar arasında geliyor. Ay Yapım tarafından yayına sunulan İçerde dizisi aynı zamanda son zamanlarda en çok izlenme rekorları kıran Türk dizileri arasında geliyor. İçerde yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve sosyal medya yerinden oynadı! Celal tutuklanıyor ve çok daha önemli gelişmelere şahit olacağımız yeni bölümü ile içerde dizisi yine reyting rekorları kıracak heyecanlı gelişmeler ile ekranlara geliyor. Peki bu yeni bölümde neler izleyeceğiz? Merak ettiğiniz detayları yazımızda derledik.

İçerde 25. Bölüm Fragmanı

İçerde yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve şimdiden dizi çok konuşulanlar listesine girdi. Özellikle de sosyal medyada dizinin takipçileri fikirlerini belirtiyor. Bilindiği gibi 24. bölümde Handan, Sarp’ın Tahsin’i vurduğuna şahit olmuştu. Bu da, Handan’ın Celal’e yapacağı iş için ise Sarp ve Yusuf temkinli davranacaktır. Böylelikle Handan ve Celal’i tam yerinde, polis baskınıyla tutuklayabilirler.

Mert için ise yolun sonu görünüyor. Özellikle de Celal’in muhbir olduğu ortaya çıkması işleri daha da çıkmaza sokacaktır. Fakat Celal için her şey yolunda gitmeyecektir çünkü geçmişte kalan birisi var ve artık o da geliyor.

İçerde dizisi yeni bölümü ile şimdiden oldukça fazla konuşulan diziler arasında olmayı başardı bile. İçerde oyuncular oldukça başarılı ve yeni bölümde de merak ediliyorlar.

İçerde Dizisi Yeni Bölüm Özeti

İçerde oyuncular arasında: Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Aras Bulut İynemli gibi önemli isimler bulunuyor ve dizi daha 25. bölümünde bile reyting rekoru kırmış durumda. Sosyal medyayı sallayan bu yeni bölümü ise 13 Mart Pazartesi saat 20:00’da Show TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

İçerde yeni bölüm fragmanı yeni bölüm ile ilgili pek çok önemli detayı içeriyor. Bu da, merak ettiğimiz pek çok sorunun cevabını bulmamızı sağlıyor. Yeni fragmanı ile dikkat çeken dizinin yeni bölümü de oldukça beğenilecek gibi görünüyor. İçerde dizisi en iyi Show TV dizileri arasında gelen, kaliteli yapımlardan birisidir. Heyecanlı ve dopdolu yeni bölümü mutlaka izlemeniz gerekiyor.

Yorumlayın