İçerde Yeni Bölüm Fragmanında Tuba Ünsal’da Var!

Her hafta reytingleri alt üst eden İçerde dizisi yeni gelişmeleriyle devam ediyor. İçerde yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi toplamaya başladı bile. Diğer yandan İçerde oyuncular kadrosuna yeni bir isim daha ekleniyor! İçerde’nin yeni bölümünde görünen o ki; artık Tuba Ünsal da içerde!

İçerde Yeni Bölüm Fragmanı

İçerde yeni bölüm fragmanı Pazartesi günü herkesi ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Çünkü Ay Yapım imzalı dizide önemli gelişmeler var! İçerde’nin yeni bölümüne dahil olan Tuba Ünsal, Instagram hesabından ‘’Suç Ortağım’’ anlamına gelen ‘My partner in crime’ notunu paylaşarak, Çağatay Ulusoy ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafı paylaştı. Diğer yandan adrenalin eksik olmadığı geçen haftaki bölümde hatırlayacağınız gibi Celal, silahını çekmeye hazır halde bekleyerek Mert eğer zarftan bahsetmezse onu öldürmeye hazırlanmıştı. İçerde yeni bölüm fragmanı ise Mert ile Celal’in yüz yüze geldiğini ve silahın doğrulduğunu gösteriyor. Bu da İçerde dizisi için Mert silahını ateşleyecek mi merakı uyandırıyor…

İşte İçerde Yeni Bölüm Fragmanı

İçerde Oyuncular

Yapımcılığını Ay Yapım şirketinin üstlendiği İçerde dizisi dev kadrosuyla yayınlandığı ilk günden beri reyting rekortmeni olmaya devam ediyor. İçerde oyuncular kadrosu; Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Damla Colbay, Gözde Kansu, Nihal Koldaş ve Yıldıray Şahinler’den oluşuyordu. Ancak İçerde’nin yeni bölümü izleyicilerine bir sürpriz yaparak ekibe Tuba Ünsal’ı da dahil etti. Artık İçerde oyuncular ekibinde Ünsal’da var.

Çağatay Ulusoy kimdir diye merak ediyorsanız tıklayınız!

Heyecan dolu İçerde yeni bölüm fragmanı ile Mert’in Kebapçı Celal’e silah çekmesinin ardından ortalığın fena halde gerildiği görülüyor. Öte yandan Celal’de, Sarp’ın Yusuf Müdür’le buluşması sonrası onu yeni bir teste tabi tutuyor. Nefesleri tutacağımız İçerde’nin yeni bölümü Pazartesi akşamı yayında olacak!

İçerde Son Bölümde Neler Oldu?

İçerde yeni bölüm fragmanı ardından son bölümde neler yaşandığını da hatırlatalım. Gizli soruşturmacı Gökhan’ı vurmaktan dolayı Sarp tutuklanır. Sarp’ın içine düştüğü bu durumdan kurtulması için Yusuf Müdür’ün yardımına ihtiyacı var. Yaşar ise fırsattan istifade ederek yurtdışına kaçış planları yapar. Mert ile Eylem evdeyken, Mert’e esrarengiz bir zarf gelmesi de İçerde dizisi takipçilerinde merak uyandırır…

Yorumlayın