Kalbimdeki Deniz 12. Bölümde Ne Olacak?

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve Ekim ayının sonunda ilk bölümü yayınlanan Kalbimdeki Deniz, kıs asürede büyük ilgi topladı ve Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizisi hâline geldi. Kalbimdeki Deniz şimdiye kadar 11 bölüm yayınladı peki Kalbimdeki Deniz 12. Bölümde ne olacak?

Kalbimdeki Deniz 12. Bölümde Ne Olacak?

Dizide kocasının ortadan kayboluşuyla birlikte güzel hayatı birden allak bullak olan, her şeyini elinden kaybeden Deniz adlı bir kadının hayatı anlatılıyor. Üstelik en kötüsü, Deniz’in kocası onu aslında genç bir kadınla birlikte olmak için terk ediyor, hatta bu ilişkinin sorumlusu olarak da en yakın arkadaşı Hülya oluyor. Kalbimdeki Deniz’in 11. Bölümü 7 Ocak 2016 günü yayınlanırken, Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Dolayısıyla Kalbimdeki Deniz yeni bölüm de 14 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak.

Kalbimdeki Deniz, aynı zamanda başarılı bir oyuncu kadrosuna da sahip. Dizide Deniz Öztuna karakterini Özge Özberk canlandırırken, Mirat Yavuz rolünde de ünlü sanatçı Kutsi bulunuyor. Ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu ve Hakan Eratik gibi isimler de Kalbimdeki Deniz dizisinin oyuncu kadrosunda bulunuyorlar. Kalbimdeki Deniz yeni bölüm de hız kesmeden devam edecek.

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm fragmanı

İlk bölümleri oldukça başarılı geçen Kalbimdeki Deniz 12. bölüm fragmanı ise geçtiğimiz gün yayınlandı ve dizinin yeni bölümü hakkında izleyicilere ipuçları verdi. Peki Kalbimdeki Deniz 12. bölümde ne olacak? Bilindiği gibi son bölümde hareketli olaylar yaşanmıştı ve Deniz bebeğini kaybetmiş, Hülya ile Şebnem ise duruma sevinmişti. Bu durumda Mirat da zor anlar yaşamıştı.

Kalbimdeki Deniz 12. bölüm fragmanı yayınlanırken, izleyiciler de 14 Ocak Cumartesi gününü merakla beklemeye koyuldu. Kalbimdeki Deniz yeni bölümde küçük Ozan’ın arabanın altında kalma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını görüyoruz. Son bölümde dizide Hülya’ya bir haber gelir ve Hülya, Ayhan’ın İstanbul’a gittiği haberini alarak şok olur. Hülya buna inanamaz ve aynı zamanda Alihan’ın da ortaya çıktığı görülür. Kısacası, Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm oldukça hareketli geçecek ve Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm fragmanından görüldüğü kadarıyla, pek çok olay yaşanacak.

Yorumlayın