Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı

Cumartesi ekranlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz FOX TV ekranlarında yayın hayatına başladı. Başarılı bir kadroyla devam eden Kalbimdeki Deniz, kısa sürede ilgiyi üzerine çekti ve Cumartesi günlerinde reyting birincisi olmaya başladı. Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Kalbimdeki Deniz Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hayatı yolunda giderken, her şey güzelken kocasının aniden ortadan kaybolmasıyla bütün her şeyi tepe taklak olan Deniz’in hikayesinin anlatıldığı Kalbimdeki Deniz yeni bölüm de yaklaşıyor. 21 Ocak Cumartesi günü FOX TV ekranlarından yayınlanacak olan Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm de merakla bekleniyor. Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm fragmanı da yayınlanırken, gördüğümüz kadarıyla Ayhan karakteri İstanbul’a gidiyor. Deniz buna şaşırırken, 18 yıl boyunca dümeninde Alihan’ın olduğu bir gemide olduğunu söylüyor. Aynı zamanda Deniz de Mirat’ın çalıştığı at çiftliğinde iş buluyor. Mustafa karakteri de bir grup tarafından sokakta yürürken bıçaklanıyor. Deniz’le Mirat’ın yollarının kesişimini anlatan dram dizisi Kalbimdeki Deniz, 21 Ocak 2017 Cumartesi akşamı yeni bölümüyle FOX TV ekranlarında olacak. Kalbimdeki Deniz dizi oyuncuları arasında Özge Özberk, Kutsi ve Hakan Eratik gibi isimler yer alıyor.

Kalbimdeki Deniz 12. Bölümde ne oldu?

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm geçtiğimiz hafta yayınlanırken, bu bölümde Ece’nin doğumgünü vardı ve parti çıkışında kardeşinin kaybolduğu ortaya çıkmıştı. Selma’nın sevgilisi onu yolda tesadüfen bulmuştu ve ardından onu alıp eve götürerek teslim etti. Bunun ardından Deniz, Selma’nın sevgilisini yemeğe davet etti fakat bu durumdan Selma da hala tedirgindi. Kalbimdeki Deniz 12. Bölümde ne oldu merak edenler için, bu sırada Serdem karakteri de Selma’nın evde bir erkekle beraber aynı odada kalmasından ötürü rahatsızdı. Bunu da ufak çocuktan öğrenmişti. Ece’nin babası da bu arada onu bulmak için uğraşırken, okuluna gelip Ece’yi takip ederek kaldığı evi öğrenmeye çalıştı. O arada da Ece Mirat’ın davetlisi olarak çiftliğe yemeğe gideceklerdi. Ece’nin babası da çiftliğe gitti ve o sırada Deniz’in arkadaşı çiftliğe geldi.

Yorumlayın