Rüzgar Erkoçlar Kimdir? | Dizi Oyuncuları

Rüzgar Erkoçlar 26 Mart 1986 doğumlu Rüzgar Erkoçlar kimdir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Erkoçlar, Türk oyuncu ve fotomodeldir. Yoğun bir hayran kitlesine sahip olan Erkoçlar, oyunculuğuna 10 yaşında reklam filmleriyle başlamıştır. İlk olarak 15 yaşında oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ünlenmesinin ardından birçok projede yer almış ve ilk olarak Berna Laçin’in başrolü oynadığı ‘Seni Yaşatacağım’ adlı dizide oynamıştır. Birçok projede yer alan Erkoçlar’ın gitgide hayranları da artmıştır. Bu dizinin ardından Kadir İnanır’ın başrolde oynadığı ‘Bütün Çocuklarım’ adlı dizide de oynamıştır. Erkoçlar, en çok ‘Emret Komutanım’ adlı dizide Foto Fato karakteriyle akıllara kazınmıştır. Rüzgar Erkoçlar kimdir sorusunu hala soruyorsanız, okumaya devam edin.

Rüzgar Erkoçlar Cinsiyet Değişikliği

Rüzgar Erkoçlar’ın hayatı ilk olarak 20 Şubat 2013 tarihinde, Erol Köse tarafından Twitter üzerinde Rüzgar Erkoçlar hakkında bir iddia ortaya atmasıyla yeniden gündeme geldi. İddia, ünlü oyuncu Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirme operasyonu yaşayarak erkek olduğuyla ilgiliydi. İlk başlarda bu iddia Erkoçlar ve Erkoçlar’ın kardeşi tarafından yalanlansa da daha sonrasından Erkoçlar bu iddiayı onayladı ve adını da Rüzgar olarak değiştirdiğini belirtti. Bu olaylar üzerine Ayşe Arman, Erkoçlar ile ilgili bir röportaj hazırladı. 24 Şubat 2013 tarihinde yayımlanan bu röportajda Erkoçlar, iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdiğini tek tek anlatmıştı. Rüzgar Erkoçlar’ın hayatı bu şekilde değişmiş oldu.

Rüzgar Erkoçlar Hakkında

Rüzgar Erkoçlar sesi hakkında da bir hayli konuşturdu. Hem oyuncu hem de fotomodel olan Erkoçlar’ın, söylediği bir şarkı sonrası sesinin de güzel  ve müziğe de yatkın olduğu söylenildi. Rüzgar Erkoçlar’ın sesini duyan hayranları, Erkoçlar’ı bu yönde de desteklemeye devam etti.

Ünlü oyuncu hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de Rüzgar Erkoçlar’ın boyu. Önceki hayatında kadın olan, sonradan cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar’ ın boyu 1,71’ dir. Ve Türkiye’deki erkek boy ortalaması da zaten bu civarda ya da çok az daha üzerindedir. Aynı zamanda ünlü oyuncunun kilosu da 53’tür. Ünlü oyuncu Erkoçlar, hayranları tarafından da çokça beğenilen fit bir vücuda sahiptir.

Yorumlayın