Survivor Ne Zaman Başlıyor?

TV8 ekranlarında heyecanla izlediğimiz Survivor 2017 nin başlamasına sayılı gün kaldı. İzleyiciler tarafından yarışmanın ne zaman başlayacağı ise merak konusu olmuştur. Ayrıca Survivor 2017 kadrosunda kimler var? Ünlüler ve gönüllüler ne zaman ekran karşısına çıkacaklar?

Bütün bu merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

Sunuculuğunu ve yapımcılığı Acun Ilıcalının üstlendiği Survivor 2017 yayına yeni yılın ilk haftalarında başlaması beklenmektedir. Yarışmaya katılan ünlüler ve gönüllüler kadrosu da netleşmeye başladı.TV8 ekranlarında izlediğimiz reyting rekortmeni olan yarışmaya bu sene sürpriz isimlerin katılması beklenmektedir.

Peki, ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?

Merakla beklediğimiz Survivor 2017 yarışmacıları netleşmeye başladı. Bu seneki yarışmaya televizyon ekranlarından tanıdığımız Furkan Kızılay’ın da yarışmaya katılacağı kesinlik kazandı. Ayrıca bu yarışmayla adı sıkça anılan Beşiktaşlı futbolcu İlhan Mansız’ın bu seneki Survivor 2017 de olacağı hakkında Acun Ilıcalı tarafından bir açıklama yapıldı.

Ayrıca Beşiktaşlı futbolcu olan Daniel Amokachi’de yarışmaya katıldı.

Survivor 2017’ yarışmacı olarak iddia edilen isimlerden bazıları

Sosyal medyada sıkça isimleri geçen henüz yarışmaya katıldıkları kesinleşmeyen ünlüler kadrosu yarışmacıları aşağıda belirtilmiştir.

1-Kerimcan Durmaz(Sosyal Medya fenomeni)

2-Daniel Amokaci(Eski Futbolcu)

İdo Tatlıses (Şarkıcı)

4-Elvan Abeylegesse(Milli Atlet)

Engincan Ural(Sibelcan’ın oğlu)

Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

Haberin başında da belirttiğimiz gibi TV8 ekranlarından takip ettiğimiz Survivor 2017’nin ne zaman başlayacağı merakla beklenir olmuştur. Yeni yılın ilk haftalarında Survivor 2017’nin yayına başlaması planlanmaktadır.

Yorumlayın