Tatlıtuğ Hakkında Hiç Duymadığınız İlginç Bilgiler

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir, nerelidir, Kıvanç Tatlıtuğ boyu kaçtır gibi soruların yanıtlarını mutlaka okumuşluğunuz ya da bir yerlerden duymuşluğunuz vardır. Ancak bu yazımızda klasik Kıvanç Tatlıtuğ kimdir sorusuna değil, muhtemelen ilk kez duyacağınız ilginç bilgilere yer verdik. İşte enteresan bir şekilde Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir Hakkında İlginç Bilgiler

1-27 Ekim 1983 Adana doğumlu olan Tatlıtuğ’un babası Boşnak kökenli, annesi ise Edirnelidir.

2-Boyu 1.87 m ve çok iyi basket oynadığı için en büyük hayallerinden biri NBA’de oynamaktı. Fakat Beşiktaş takımında iken bir sakatlık yaşayarak, basketbol yaşantısına son vermek zorunda kaldı.

3-İşte Kıvanç Tatlıtuğ kimdir sorusuna, basit bir şekilde  ‘’model’’ denilip geçilmemesi gereken bilgi. Çünkü modellik kariyeri, annesinin bir market camında ‘’Profesyonel mankenlerle çalışır mısınız?’’ ilanıyla başlamış ve annesinin ısrarı üzerine ajans ile görüşmeye gitmiş. Modellik şirketinin başvuru sonrası hemen pozitif geri dönüş yapması da Kıvanç Tatlıtuğ’u çok şaşırtmış.

4-2002 yılında Best Model of the Turkey seçilmesinin ardından Best Model of the Word seçildi. Bu gelişmelerin ardından mankenlik kariyerini geliştirebilmek için Fransa’da 1.5 yıl yaşadı.

5-İnançlı ve ve dinine çok bağlı olarak bilinen Kıvanç, koluna ‘’Only Allah can judge me’’ dövmesi kazıtmış.

6-Çapkın bir karaktere sahip olmadığını her açıklamasında belirten Tatlıtuğ, sevdiğine yürekten bağlandığını da ekliyor.

7-Birçok ünlü gibi marka takıntısından hoşlanmıyor. Üstelik marka takıntısını da komik buluyor.

8-Sadelikten hoşlanan Tatlıtuğ, özellikle de makyaj yapmayan doğal kadınları beğeniyor.

9-Bir insandan onu soğutan en büyük neden ise yalan.

10-Vücudunda en çok beğendiği kısım gözleri.

11-Akrep burcu erkeği olmasından dolayı sezgilerine çok güveniyor ve karşısındakinin gözlerine bakarak tümüyle her şeyi anlayabildiğini belirtiyor.

12-Bilgisayar ve cep telefonundan hiç hoşlanmıyor. Teknoloji ile yıldızı hiç barışmıyor da diyebiliriz. Kıvanç Tatlıtuğ kimdir kısmında ilginç olan ise hala mektupların yazıldığı bir dönemde yaşama istediğidir.

13-Yaşantısındaki sevinçleri de, sıkıntıları da hep ailesiyle paylaşıyor. Aile fertleri nerede olursa olsun, her gün birbiriyle telefonda görüşüyor.

14- Kıvanç Tatlıtuğ kimdir sorusuna diğer pek çok dizi oyuncularında olmayan bir özellik ile son verelim. Paraya hiç önem vermiyor. Çünkü paranın sağlık gibi önemli konularda mühim olduğunu, gerisinin ise tamamen boş olduğunu ısrarla vurguluyor.

Yorumlayın