Türkiye’nin En Yakışıklı 10 Oyuncusu

Ülkemizde oyunculuk yapan birçok aktör bulunmaktadır. Bu aktörler arasında fenomen olan oyuncuları araştırarak, Türkiye’nin en yakışıklı oyuncuları listesini hazırladık. İşte ülkemizin en yakışıklı oyuncuları…

Türkiye’nin En Yakışıklı Oyuncuları

1)Listenin zirvesinde Aşkı Memnu dizisiyle yıldızı parlayan Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. Tatlıtuğ’un yeni dizisi ise Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan ‘’Cesur ve Güzel’’. Kıvanç Tatlıtuğ kimdir merak ediyorsanız, Tatlıtuğ hakkında çok şaşıracağınız ilginç bilgiler için tıklayınız…

2)Ülkemizin en yakışıklı oyuncuları listesinde ikinci sırayı Barış Ardunç almaktadır. Kiralık Aşk dizisi ile fenomen olan Barış Arduç kimdir öğrenmek için tıklayınız.

3)İlk üç zirvesini paylaşan son isim ise Çağatay Ulusoy. Serenay Sarıkaya ile başrollerini paylaştığı Medcezir dizisi, bir zamanlar reyting rekorları kırıyordu. Çatatay Ulusoy kimdir öğrenmek için tıklayınız…

4)Eski manken olan Burak Özçivit ise, yakışıklı Türk oyuncuları arasında yer almaktadır. 2015 yılında başlayan ve hala yayın hayatına devam eden Kara Sevda dizisinde rol almaktadır.

5)Listemizin beşinci sırasında ise sempatik tavırları ile genç bayanların kalbinde taht kuran Mehmet Günsür yer alıyor. 2012-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde şehzade Mustafa’yı canlandıran Mehmet Günsür, 2016 yılından beri Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hezarfen Ahmet Çelebi karakteri ile rol almaktadır.

6) Türkiye’nin en yakışıklı oyuncuları listesinin altıncı konuğu, kariyerini müzik çalışmaları ile başlayan Keremcem’dir. İlk olarak 2001’de Yonca Evcimik’in teşviki ile albüm çalışmalarına başlayan Keremcem, en son O Hayat Benim dizisinde rol aldı.

7)Fenomen oyunculardan Tolga Sarıtaş ise listemizin yedinci sırasında yer almaktadır. Oyuncunun yıldızı Güneş’in Kızları dizisiyle parladı. Aldığımız haberlere göre sempatik oyuncu Tolga Sarıtaş, yeni bir dizide rol almaya hazırlanıyor, hatta partnerinin Özge Gürel olduğu konuşuluyor.

8)Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisi ile tanınmaya başlayan Engin Öztürk yakışıklı Türk oyuncular arasında. Şimdilerde ise oyuncu, Yüksek Sosyete dizisinde Kerem karakteri ile yer almaktadır.

9)1998 yılında yayın hayatına başlayan Deli Yürek dizisinde canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteri ile fenomen olan Kenan İmirzalıoğlu ülkemizin esmer yakışıklıları arasında yer almaktadır. En son ise Mahir Kara rolünü canlandırdığı Kara Dayı dizisinde oynadı.

10) Türkiye’nin en yakışıklı oyuncuları listesinde en son sırayı Tolgahan Sayışman almaktadır. Oyuncunun rol aldığı Lale Devri ve Asla Vazgeçmem dizileri reyting zirvelerinde yer alır.

Yorumlayın