Vatanım Sensin 12. Bölüm Ne Zaman?

Kanal D ekranlarının bu sezon en sevilen dizisi olan Vatanım Sensin 11. Bölümü yayınlandı ve Hilal’in idamı, Azize’yle Cevdet’in kavgası, Halide Edip’in İzmir’e gelişi ve Eşref Paşa’nın planları gibi pek çok olaya sahne oldu. Halit İkbal gerçeğinin de ortaya çıktığı Vatanım Sensin yeni bölüm yaklaşıyor. Peki Vatanım Sensin 12. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin 12. Bölüm Ne Zaman?

Vatanım Sensin 12. Bölüm fragmanı bugün yayınlandı ve yeni bölüm bir aksilik çıkmazsa 19 Ocak 2017 Perşembe günü saat 20.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Milli Mücadele döneminde geçen ve İzmir İşgali, Kuvay-i Milliye, Anadolu Direnişi gibi pek çok konuya değinen dizide, Cevdet karakteri Yunan Ordusu içine sızmış bir Osmanlı Subayı’nı canlandırıyor. Görevini gizlilikle yürütse de, Cevdet’in açığa çıkma şansı ise devam ediyor. İzleyicilerin büyük ilgisini çeken ve reyting rekorları kıran Vatanım Sensin yeni bölüm bu hafta ekranlarda olacak.

Vatanım Sensin 11. Bölümü oldukça heyecanlı geçerken, özellikle son sahnesiyle izleyicileri şaşırtmayı bildi ve Eşref Paşa’nın neler yaptığını öğrendik. Ardından Vatanım Sensin 12. Bölüm fragmanı da yayınlandı ve sırada neler olacağına dair önemli ipuçları verdi. Peki Vatanım Sensin 12. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı

Vatanım Sensin 12. Bölüm fragmanı ile gördüğümüz kadarıyla, Eşref Paşa harekete geçmeden önce Albay Cevdet ile Hilal’in asılması konusunda bir görüşme gerçekleştiriyor. Vatanım Sensin yeni bölüm muhtemelen oldukça hareketli geçecek. Kumandan Vasili oldukça sinirliyken, Leon’u almaya gideceğini öğreniyoruz. Eşref Paşa ise silahların vaktinde gelmemesi hâlinde, Yunanlıların tekrar taarruz edeceğini söylüyor fakat Cevdet sorun olmadığını dile getiriyor. Cevdet, Eşref Paşa’ya silahları getireceği sözünü veriyor. Tevfik karakteriyle Eftelya’nın da karşı karşıya geleceği Vatanım Sensin 12. Bölüm fragmanı oldukça merak uyandırıcı.


Vatanım Sensin 12. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümü, yani 12. Bölüm 19 Ocak 2017 Perşembe günü Kanal D ekranlarında olacak. Dizinin geçen haftaki özeti saat 20.00’da başlayacak ve yarım saatlik özetin ardından yeni bölüm yayına girecek. Muhtemelen yeni bölümde Yunan kumandanının Eşref ve Cevdet için verdiği ölüm emrini de göreceğiz. Silahların akıbeti hala devam ederken, Eşref Paşa ise Yunan generaline Nazilli’den çekilmeleri yolunda tehditler savuruyor ve aksi takdirde oğlu Leon’u öldüreceğini söylüyor.

Kısacası, Vatanım Sensin 12. Bölüm oldukça hareketli geçecek ve sonunda Eşref Paşa ile Yunan Generali Vasili karşı karşıya gelecekler. Dizi fragmanlarını takip etmek için Soloprogramacion.net’i sosyal medyalar üzerinden takip edebilirsiniz…

Yorumlayın