Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Tarihsel bir dönemi çoğu kurgusal karakterlerle birleştiren Vatanım Sensin macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Perşembe günü Kanal D ekranlarında gösterilen ve 14. Bölümüyle nefesleri kesen, iki tarafı karşı karşıya getiren dizinin bu Perşembe günü de yeni bölümü 15. Bölüm yayınlanacak. Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı da merakla beklenirken, Vatanım Sensin yeni bölümde neler olacak sorusu da kafaları karıştırıyor. Peki Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak ?

Vatanım Sensin Yeni Bölümde Neler Olacak ?

Bilindiği gibi son olarak 14. Bölüm yayınlanmıştı ve akıl almaz olaylar yaşanmıştı. Dizinin son bölümünde herkes Albey Cevdet’in tekrar taraf değiştirip artık bir Türk askeri olarak savaşa katılmasını beklerken işler tersine dönmüştü. Her ne kadar Eşref Paşa Cevdet’e artık Yunan tarafında olmayı bırakıp, ailesine gerçeği açıklayabileceğini söylese de, Anadolu’dan gelen bir mektup işleri değiştirmişti. Bu mektup Mustafa Kemal Paşa tarafından bizzat Cevdet Albay’a yazılmıştı ve tarafına katılması istenmişti. Albay Cevdet iki taraf arasında kalırken, tercihini Mustafa Kemal’den yana kullanmıştı. Bu yüzden Azize’den boşanırken, ailesine müjdeli haberi verememişti ve Yunan kimliğinde devam etme kararı almıştı. Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusu yanıt buldu!

Vatanım Sensin 15. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak ?

Bilindiği gibi son bölümde Eşref Paşa, Cevdet’ten taraf seçmesini istemişti fakat Cevdet, tercihini Mustafa Kemal’den yana kullanmıştı. Vatanım Sensin 15. Bölüm fragmanı yayınlandığında daha çok bilgi edinmiş olacağız fakat muhtemelen Cevdet ile Eşref bu bölümde karşı karşıya gelecekler. Aynı şekilde Eftelya’nın da yaşadığını öğrenmiştik ve Eftelya eğer kendini kurtarıp şehre geri dönebilirse, Cevdet’e de Miralay Tevfik hakkındaki gerçekleri anlatabilir. Azize’nin boşanma kararı sonrası ne yapacağı merak edilirken, Ali Kemal ile Elena arasında bir aşkın doğması da bekleniyor.

Kurtuluş Savaşı dönemini ve İzmir İşgali’ni çarpıcı biçimde anlatan Vatanım Sensin, Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Yorumlayın