Vatanım Sensin 16. Bölüm Fragmanları Damgasını Vurdu

Bu akşam yayınlanacak olan Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları ile herkesi şaşırttı. Hilal içindeki sert sözleri Başbakan yardımcısına aktarmak isterken, Leon ise Hilal’i geri dönüşü olmayacak bu yoldan kurtarıyor. Nasıl mı? İşte Vatanım Sensin 16. bölüm fragman detayları… Tarihi dizinin iki fragmanı da haberimizde yer almaktadır!

Vatanım Sensin Yeni Bölüm Fragmanları

Vatanım Sensin 16. bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Bu akşam seyircileriyle buluşacak olan dizinin ikinci fragmanı da yayınlandı. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları ile seyircilerine pek çok tüyo verdi. Bakın geçen hafta Vasili’nin Türkleri göç etmeye zorlama planı ve Cevdet’in endişeli davranışları ile gelişen tarihi dizinin bu akşamınki bölümünde neler yaşanacak.

Vatanım Sensin 16. Bölüm Fragmanlarında Neler Yaşanıyor?

Gerek çarpıcı senaryosu gerekse Vatanım Sensin dizi oyuncuları performansı ile Perşembe akşamlarına damgasını vuran tarihi dizinin fragmanında Cevdet ölüme sürgün ediliyor. Cevdet’in bu durumu merak uyandırırken, Türk bayraklı protestonun hesabını sormak isteyen Yunan askerlerinin harekete geçmesi dikkat çekiyor. Vasili’nin verdiği bilgi ile öldürüleceğini öğrenen Cevdet’in zor günleri devam ediyor. Bu haber sonrası Cevdet’in ailesinin yüreğine de kor düşüyor.

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları ile dikkat çeken bir diğer husus ise Yunan Başbakan yardımcısının Leon’u görevlendirmesi oluyor. Yardımcı, Türk Bayraklı protestoyu yapanların izninin sürülmesi için Leon’u görevlendiriyor. Vatanım Sensin 16. bölüm fragmanı için merak uyandıran konu ise Hilal ve arkadaşları yakalanacaklar mı?

Vatanım Sensin 16. Bölüm Fragmanı

Vatanım Sensin 16. bölüm fragmanında da görebileceğiniz gibi Vasili görevden uzaklaştırılıyor. Sürgünden dönüş olmayacağını Cevdet’in ailesi, Tevfik ve Vasili’de biliyor. Cevdet’in bu yokluğundan istifade Azize ile yarım kalan izdivacına devam edeceğini Cevdet’e açıklayan Tevfik, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları özellikle geçen haftaki Türk bayraklı protesto karşılığında Yunan askerlerinin harekete geçtiğini vurguluyor. Çünkü Yunan Başbakan yardımcısı bu olayların peşine düşüyor. Yüzbaşı Yakup ise Anadolu’nun Mustafa Kemal Paşa’nın etrafında kenetlenmeye başladığının bilincinde olup, Cevdet’in mühim vazifesinden dolayı onu kurtarabilmek için risk alıyor.

Vatanım Sensin 16. bölüm fragman detaylarında Cevdet kurtulabilecek mi merak konusu olarak kalıyor… Öte yandan Hilal ve arkadaşlarının Yunan askerlerinden kurtulup kurtulamayacakları da Vatanım Sensin 16. bölüm fragmanında merak konusu olarak bırakılıyor…

Yorumlayın