Vatanım Sensin Fragman | Son Bölüm Özeti

Kurtuluş Savaşı ve İzmir İşgali dönemini anlatan, Kuvay-i Milliye hikayesiyle izleyicilerin karşısına çıkan Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Gerçek tarihi kurgusal bir hikaye ve karakterlerle birleştiren ve yayınlandığı ilk günden bu yana Kanal D ekranlarında reyting rekortmeni olan dizi, başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Bakın Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında neler oluyor?

Vatanım Sensin Fragman ve Son Bölüm Özeti

Vatanım Sensin fragman , dizinin yeni bölümüne 3 gün kala yayınlanırken izleyicileri Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye sormaya başladılar bile. Her hafta Kanal D ekranlarında gösterime giren ve günün en çok izlenen dizisi olan Vatanım Sensin dizisinde geçtiğimiz bölümlerde Cevdet Albay, silahların yerini nihayet öğrenmişti ve burada pusu kurarak hain Miralay Tevfik’i de eline geçirmeyi başarmıştı. Peki, Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin yeni bölümü, 2 Şubat 2017 Perşembe akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında gösterilecekken, bu bölümde mücadelenin daha da artması bekleniyor. Dizinin geride bıraktığımız 13. Bölümünde Albay Cevdet, Eşref Paşa’nın emriyle nihayet silahlara ulaşmıştı ve burada Tevfik’i de yakalamıştı. Aynı zamanda son bölümde Eftelya intihar ederek uçurumdan atlamıştı ve başhekim Sami de Yunanlılar tarafından kurulan pusuda kurşunlanarak hayatını kaybetmişti. Bu olayın ardından Azize kızını suçlarken, Yıldız da büyük bir vicdan azabı içindeydi.

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı da gösteriyor ki, ilginç bir şekilde Eşref Paşa, Albay Cevdet’e Miralay Tevfik’i öldürmesine izin vermiyor. Bunun sebebini yeni bölümde öğreneceğiz fakat aynı zamanda Albay Cevdet’e, Anadolu’dan Mustafa Kemal Paşa’dan bir mektup geliyor. Cevdet, Tevfik’in hain olduğunu söylerken, Eşref Paşa ise ‘O bizden birisi diyor’. Aynı zamanda Vatanım Sensin fragman gösteriyor ki, Eşref Paşa bu bölümde Cevdet’i vuruyor ve ardından Ivan kılığına bürünen Kuvay-i Milliyeci de Eşref Paşa’ya ateş ediyor. Aynı zamanda İzmir sokaklarında da Türk halkının isyanı göze çarpıyor.

Vatanım Sensin yeni bölüm 2 Şubat Çarşamba günü karşımıza çıkacakken, Cevdet de Azize’ye ‘Senin bu acıların dinecek, sabret az kaldı’ diyor ve Azize’den eski üniformasını istiyor. Bakalım Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümünde bizleri hangi gelişmeler bekliyor.

Yorumlayın