Vatanım Sensin Yeni Bölüm Fragmanı > 2 Yeni Oyuncu Sürprizi!

Vatanım Sensin 18. bölüm fragmanı yayınlandığında 2 yeni oyuncu sürprizi olduğu görüldü. Bunlardan biri başarılı filmleri olan dizi oyuncuları arasında yer alan Okan Yalabık. İtilaf Devletleri’nin casusu Hamilton rolü ile diziye katılan Okan Yalabık, Vatanım Sensin yeni bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak! Diğer sürpriz dizi oyuncusu ise Saadet Işıl Aksoy. Vatanım Sensin 18. bölüm fragmanı incelendiğinde Aksoy’un da Lucy karakterini canlandıracağı görülüyor. İşte, Okan Yalabık’ın ajan rolüyle, Saadet Işıl Aksoy’un da Lucy rolüyle  izleyici karşısına çıkacağı Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı …

Vatanım Sensin 18. Bölüm Fragmanı

Dizi oyuncuları ile damgasını vuran Vatanım Sensin, tarihi sahneleriyle de çok konuşulmaya devam ediyor. Vatanım Sensin 18. bölüm fragmanı ise başarılı dizi oyuncuları arasında yer alan Okan Yalabık ile damgasını vurdu. Bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümde İzmir’e İtilaf Devletleri tarafından bir casus gönderiliyor. İngiliz ajanı Charles ile Eşref, Tevfik’e ulaşarak yeni bir plan girişimine başlıyor. Diğer yandan Ali Kemal’da vatan haini bildiği babası için bir ders vermeye hazırlanıyor. Bu noktada Vatanım Sensin 18. bölüm fragmanı için merak edilen soru ise Cevdet ölecek mi?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı detayları ile bir hayli konuşulacağa benziyor. Bu akşam yayınlanacak olan Vatanım Sensin 18. bölüm fragmanı :

Yorumlayın