Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye izleyiciler merak içindeyken, Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı da geçtiğimiz gün yayınlandı. Tarihi olaylarla kurgusal bir hikayenin birleştiği İzmir İşgali ve Kurtuluş Savaşı temalı Vatanım Sensin dizisi, bu sezon başladı ve gösterildiği günden bu yana Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizisi konumunda. Peki, Vatanım Sensin 13. Bölüm fragmanında neler oluyor?

Vatanım Sensin Yeni Bölüm Fragmanında Neler Oluyor?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlanırken, görüldüğü kadarıyla mücadele daha da kızışacak ve Cevdet Albay’ın zamanla yarışı başlayacak. Vatanım Sensin dizisinin son bölümünde Cevdet Albay silahlara iyice yaklaşmıştı ve İvan karakteriyle buluşma gerçekleştirmişti. Eşref Paşa Yunan Generali’nin oğlu Leon’u kaçırmıştı ve kurtarma operasyonunda paşayı öldürmekle Cevdet Albay yükümlüydü. Cevdet Albay Eşref Paşa’yı öldürmezken, bunu da beklenmedik bir yöntemle yapmıştı.

Vatanım Sensin 13. Bölüm fragmanı da yayınlanırken, fragman Eşref Paşa’nın konuşmasıyla başlıyor. Kuvay-i Milliye birliklerini toplayan ve yurdun dört bir yanından müdafaaya gelen milis güçlere konuşma yapan Eşref Paşa, savaş ve mücadelenin başladığını, işgalci Yunanistan ordusunun önce Batı Anadolu’dan, ardından da tüm Anadolu’dan def edileceğini söylüyor.

Eftelya’yı yeni bölümde Miralay Tevfik’ten kaçarken görüyoruz ve aynı zamanda bu bölümde nihayet Miralay Tevfik’le Albay Cevdet de karşı karşıya gelecekler. Cevdet, Vatanım Sensin dizisi son bölümde Tevfik’in silahlara sahip olduğunu ve bunları para karşılığında Ruslara pazarladığını öğrenmişti. Ivan’ı eline geçiren Cevdet, sahte bir buluşma ayarlarken görüldüğü kadarıyla yeni bölümde Tevfik’i de eline geçirecek. Hatta sadece Tevfik değil, silahları da almış olacak.

Geçtiğimiz senenin sonlarında başlayan ve henüz ilk sezonda olmasına rağmen büyük beğeni toplayan Vatanım Sensin dizisi, Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi olmaya devam ediyor. Peki, Vatanım Sensin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Vatanım Sensin yeni bölümü 26 Ocak 2017 Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yunan ordusu içine sızan bir Türk rolünde Halit Ergenç’i izlediğimiz ve Bergüzar Korel, Onur Saylak gibi başarılı oyuncuların da yer aldığı Vatanım Sensin 13. bölüm fragmanı ile macera devam ediyor.

Yorumlayın